בריטני ספירס, סם אסגרי קבעו תאריך לחתונה תוך כדי הריון

הנה באה הכלה! בריטני ספירס'ארוס, סם אסגריגילו שהם קבעו את תאריך החתונה שלהם.

סם, 28, עלה לסטורי שלו באינסטגרם ביום ראשון, 8 במאי, כדי לשתף תמונה שלו ושל בריטני מתנשקים כשהזמרת "טוקסיק", בת 40, הבזיקה את טבעת האירוסין הגדולה שלה במצלמה. "החיים שלנו היו אגדה אמיתית. יום האם שמח לך המלכה שלי בקרוב", כתב. "גם היום הגדול נקבע! אבל אף אחד לא יידע עד היום שאחרי!"

בנוסף לתכנון החתונה, בריטני וסם מתכוננים כעת לקבל את פני ילדם הראשון יחד. ב-11 באפריל, השחקנית ב-Crossroads הודיעה על הריונה השלישי באמצעות אינסטגרם. היא כבר חולקת את הבנים שון פרסטון פדרליין, 16, וג'יידן פדרליין, 15, עם בעלה לשעבר קווין פדרליין.

"ירדתי כל כך הרבה במשקל כדי לצאת לטיול שלי במאווי רק כדי לעלות אותו בחזרה", כתבה זמרת "קרקס" באותו יום, אפילו כינתה את אהבתה משכבר הימים "בעלה" בכיתוב שלה. "חשבתי, 'וואי… מה קרה לבטן שלי???' בעלי אמר, 'לא, את בהריון אוכל, טיפשי!!!' אז, עשיתי בדיקת הריון…ואהההה טוב… אני יולדת."

באדיבות סם אסגרי/אינסטגרם

בריטני המשיכה וציינה ש"אם יש שניים" תינוקות שמתפתחים, היא "עלולה פשוט לאבד את זה". היא גם ציינה שהיא לא "תצא כל כך הרבה" כדי לשמור על הפרטיות שלה.

"זה קשה כי כשהייתי בהריון, היה לי דיכאון סביב הלידה", כתבה בריטני, כשהיא משקפת את הניסיון שעברה. "אני חייב לומר שזה נורא לחלוטין. נשים לא דיברו על זה אז. יש אנשים שחשבו שזה מסוכן אם אישה מתלוננת כך עם תינוק בתוכה. אבל עכשיו, נשים מדברות על זה כל יום. תודה ישוע, אנחנו לא צריכים לשמור את הכאב הזה בסוד שמור. הפעם אני אעשה יוגה כל יום!!! מפזרים המון שמחה ואהבה!!!”

זמרת "Womanizer" המשיכה לדבר על ההריון והחתונה הקרובה שלה ברשתות החברתיות. ב-8 במאי היא שיתפה תמונה של החתול שלה יושב על רעלת חתונה לבנה. "מכירים את וונדי!!!" יצרנית הלהיטים "Hit Me Baby One More Time" כתבה את פוסט קרוסלת האינסטגרם שלה עם הצילום. "הגיע זמן MEOW בנים ובנות. וכן, זו הצעיף לשמלת הכלה שלי!!!”

זוכה הגראמי וה פני בובה השחקן נפגש באוקטובר 2016 על הסט של הקליפ שלה לשיר שלה "Slumber Party" והם התחילו לצאת זמן קצר לאחר מכן. כמעט חמש שנים מאוחר יותר, ציפורי האהבה הכריזו על אירוסיהם באמצעות מדיה חברתית בספטמבר 2021.

קישור מקור