ברנדי גלנוויל מטיח את פייפר פרבו אחרי פרשת אדי סיבריאן

דם רע. ברנדי גלנוויל טרק פייפר פרבו תוך כדי מחשבה על הרומן לכאורה של השחקנית עם בעלה דאז אדי סיבריאן.

תוך כדי דיבור עם עמוד שישי בראיון שפורסם ביום שלישי, 20 בדצמבר, טען ברנדי, בן 50, כי אדי, בן 49, הוא "המלך המלך" פייפר, בן 46, בזמן שהם צילמו את סרט האימה-אקשן שלהם משנת 2005, המערה.

"הם עשו סרט ביחד ו [my son] מייסון היה בן שנה והלכתי לסט וזה היה בארץ אחרת, רומניה, אני חושב", נזכר ברנדי, שהיה נשוי לאדי מ-2001 עד 2010. "ו [Piper] היה קטע נורא בשבילי."

ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום ציין שהאינטראקציות לכאורה של פייפר ואדי גרמו לה לאי נוחות. "היא פלרטטה עם אדי, כאילו, ממש מולי," טענה ברנדי. "הייתי כמו, 'אני כאן? האם אני האדם היחיד [seeing this]? כאילו, מה קורה?'"

לאחר מכן הסבירה כי חשדותיה בפרשה ניזונו גם משמועות על הסט לאחר שהתיידדה עם הצוות. "הכרתי חברים על הסט ושמעתי הרבה דברים", אמר כוכב הריאליטי לשעבר, וציין שמועה אחת הייתה "שפייפר ואדי היו מלך".

ברנדי טענה שהיא התעמתה עם אדי לגבי הפרשה לאחר שהצילומים עטופים והם חזרו הביתה ללוס אנג'לס. "כשהוא הגיע הביתה, אני אומרת, 'אני עוזבת, בלה בלה, אני בחוץ'", היא שיתפה.

עם זאת, ברנדי החליטה לתת לנישואיהם הזדמנות נוספת. "הוא שכנע אותי שזה לא נכון," היא שיתפה. "היה לנו בן בן שנה והוא היה אהבת חיי באותה תקופה, ואתה יודע, היו הרבה שכנעו אותי בדברים."

ה בראבו אלום אמר אז שאדי ניסה לצחצח את ההאשמות על הפרשה בכך שאמר לה שהיא "פשוט מטורפת", "קנאית" ו"כל העסקה הזו".

"והייתי כמו, 'בסדר'. הייתי מאוהבת", הסבירה ברנדי למה היא נתנה את קח שתיים שחקן הזדמנות נוספת. "כאילו, הייתי מאוהבת באופן עיוור באיש."

בנוסף למייסון, הזוג לשעבר קיבל את פני בנם ג'ייק ב-2007.

הראיון הוא לא הפעם הראשונה שברנדי פותחת על בגידותיו של אדי במהלך נישואיהם. הוא נקשר אליו חוקי Vanderpump כוכב שיאנה שי ב-2006, בעוד הרומן של אדי ב-2009 עם ליאן רימס לבסוף שכנע את ברנדי לסיים את נישואיהם.

ביי/שטרסטוק

לאחר גירושיהם ב-2010, אדי נישא לליאן ב-2011.

בעוד ברנדי אמרה לרשת שהיא נמצאת ב"מקום טוב" עם ליאן היום, היא הסבירה שהיא לא מרגישה אותו דבר לגבי פייפר. "אני לא אוהבת אותה כאדם", אמרה אם לשניים, והוסיפה, "כי אני חושבת שהיא ספגה את בעלי".

נציגי פייפר ואדי לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור