אמא המתבגרת אשלי ג'ונס מספרת הכל על מערכת היחסים עם בר סמית'

בר סמית' נעצר, הואשם בהיותו נמלט

אמא מתבגרת כוכב בריקי "בר" סמית' נעצר ביום שלישי, 22 באוגוסט, והואשם בעבירה פלילית של נמלט ממדינה אחרת, בקשר יכול לאשר.

כוכב MTV נשאר מאחורי סורג ובריח במרכז המעצר הנדרסון בנבאדה ללא ערבות או תאריך שחרור נוכחיים, על פי מידע ההזמנה שנצפה על ידי בקשר. סמית' עבר לאחרונה לנבאדה מקליפורניה עם אשתו, אשלי ג'ונס, ובתם בת ה-4, הולי.

סמית' לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

החדשות על מעצרו של סמית מגיעות שבועות לאחר ש-MTV פרסמה את הטריילר עבור אמא מתבגרת: הפרק הבא, אשר הראה את אביו של אחד שסיים לאחרונה שלב בגמילה.

"אני סוחב עכשיו מטען כבד, זה קשה לכולם", התגרה ג'ונס, 25, בטריילר לסדרה הקרובה.

במהלך אמא מתבגרת 2 מפגש מיוחד במאי 2022, סמית' פתח במאבקיו עם אלכוהול ובמעצר ה-DUI הקודם שלו, שחייב אותו ללבוש מוניטור קרסול לאורך כל העונה.

"זה היה כדי לוודא שאני לא אוכל אלכוהול בזמן שנאבקתי בתיק שהייתי", הסביר את המעצר שאירע לפני שנתיים. "אז זה היה כמעט כל הזמן שנלחמתי במקרה שהייתי צריך להמשיך את זה כי הם רצו לוודא שאני לא ניגש לאלכוהול, מה שעצבנתי עליו בהתחלה אבל זה עבד לטובה כי בסופו של יום יש לי התמכרות, אז זה הצליח לעזור לי להתרחק ממנה ככל שיכולתי".

לאחר מעצרו ב-DUI, בוגר הטלוויזיה הריאליטי נעצר במאי 2021 בגין שחרור מכוון של נשק חם. הערבות שלו נקבעה על 25,000 דולר, והוא שוחרר יום לאחר מכן. עם זאת, סמית' לא התייצב בתיק, וצו ספסל הוצא למעצרו.

ג'ונס וסמית' התארסו במהלך העונה ה-10 של אמא מתבגרת 2 וחשפה "בחשאי" מתחתנת ב- אמא מתבגרת: מפגש משפחתי במרץ 2022, לאחר שקשר "חמישה או שישה חודשים" לפני צילומי האיחוד.

באדיבות בר סמית'/אינסטגרם

במאי 2022, איש הטלוויזיה פתח בעבר בשאלה האם היא תעמוד לצד בעלה, ללא קשר למה שהוא עשה.

"אני לא יודע. יש ימים שאני מוכן להפסיק עם זה. יש ימים שאני כאילו, אתה יודע מה, אנחנו הולכים רחוק, "אמרה אשלי בקשר במאי 2022. "אני חושב שזה תלוי במה אכלתי, אה, כמה טוב ישנתי… יש שם הרבה גורמים."

קישור מקור