בתה של אנג'לה דים סקילה זוכה בתיק משפטי

ניצחון עבור MeeMaw. ארוס ל-90 יום כוכב אנג'לה דיםהבת של סקיילה דים זכה ב לגיטימציה תיק נגד האקס שלה בארי ג'ין ברץ' על הנכדים של אנג'להעורך הדין שלהם, סי לואיס טיפטמספר באופן בלעדי בקשר.

סקיילה ובארי, הכלוא כרגע, חולקים יחד חמישה ילדים, אותם מעריצים ראו בתוכנית המצליחה TLC. על פי החוק בג'ורג'יה, לגיטימציה היא הפעולה המשפטית היחידה שאב לילד שנולד מחוץ לנישואים במדינת ג'ורג'יה רשאי לנקוט כדי לבסס זכויות משפטיות לילדו. עם זאת, אב עשוי לקבל לגיטימציה על ילדיו אם היה מתחתן עם אם ילדם המשותף.

מאז בארי הוא כרגע כלואהוא לא היה נוכח פיזית בדיון ב-8 באוגוסט, לפי מסמך בית המשפט שהגיע לידי בקשר. עם זאת, בא כוחו נכח מטעמו. אז סקילה עשה תנועה בעל פה לדחות את התיק מחוסר העמדה לדין, וכתוצאה מכך לזכייה לאחר שהשופט בג'ורג'יה נתן את ההדחה "ללא משוא פנים".

אנג'לה לקח ל אינסטגרם לחשוף שהיא ניצחה במאבק משפטי באמצעות אינסטגרם ב-8 באוגוסט, עם זאת, העוקבים שלה הניחו במהירות שלצרות המשפטיות הלא ידועות אז יש קשר לבעלה למרחקים ארוכים, מייקל אילסנאמי.

בתמונה, אנג'לה, סקילה ועורך הדין העלו חיוכים רחבים למצלמה כשהשיר "All I Do Is Win" מתנגן ברקע. "תודה לך @LEW TIPPETT ב-FB #CROWNAKINGTODAY#KINGOFLAW עורך הדין הטוב ביותר בדרום GA GOD IS GOOD," נכתב בכיתוב של אנג'לה, מה שהוביל את המעריצים להציף במהירות את קטע התגובות של הפוסט.

באדיבות אנג'לה דים/אינסטגרם

"אני חושב שפספסתי משהו, באיזה תיק זכית? אוהבת אותך אנג'לה, את מלכה!!” כתב משתמש מקוון. "אוי לא. התגרשת ממייקל? מעריץ אחר הגיב, בעוד אדם שלישי כתב, "את הפצצה אנג'לה אני אוהב אותך כל הכבוד על מה שזכית".

עורך הדין של איש הטלוויזיה מסביר שהמקרה היה מעורב למעשה בסקיילה וחמשת הנכדים של אנג'לה.

"לא הייתי מודע לפוסט באינסטגרם שהפנית אליו, אבל בהתחשב בתאריך ובתמונה, ההנחה שלי היא שגברת דים מתייחסת לתיק הלגיטימציה של נכדיה", אומר טיפט בקשר. "הצלחתי לזכות בסילוק התיק הזה והאב לא יוכל לתת לגיטימציה לילדים".

"ברגע שהשופט מאשר את הלגיטימציה, אז הנושאים של מזונות ילדים, משמורת וביקורים מגיעים אחר כך", הוא מוסיף. "במקרה זה, הנושא נדחה לפני שהשופט אישר לגיטימציה, כך שהנושאים האחרים לא הושגו".קישור מקור