בתוך בעיות פיננסיות של ההורים של אריאלה

עוד צרות. שבוע אחד בלבד לאחר שצצו דיווחים על ארוס בן 90 יום כוכב אריאלה וינברגשל הגשת פשיטת הרגל של ההורים ג'ניס ופרד ויינברג ב-2012, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי שפרד נתקל בבעיות פיננסיות נוספות לאחרונה.

בקשר אישר כי שעבוד Uniform Commercial Code (UCC) הושם תחת שמו של פרד בספטמבר 2020. השעבוד של UCC, שהוגש בניו ג'רזי, הונח להבטחת הלוואה מהמינהל האמריקאי לעסקים קטנים, על פי מסמכים שהושגו בלעדית על ידי בקשר בשבת, 7 במאי. שעבוד UCC משמש הגנה למלווה על ידי קביעת "עדיפות במקרה של חדלות חוב או פשיטת רגל", לפי מעגל מימון. הקרדיולוג רשם את הפרקטיקה הרפואית שלו בפרינסטון, ניו ג'רזי כבטוחה, על פי הצהרת המימון של UCC.

TLC

זו לא הפעם הראשונה שהוריה של אריאלה מתמודדים עם בעיות כספיות גדולות. בני הזוג מניו ג'רזי הגישו בעבר בקשה לפשיטת רגל של פרק 11 בדצמבר 2012. במסגרת המילוי, ג'ניס ופרד תבעו התחייבויות בסך 1,706,561.84 דולר, כאשר למעלה מ-350,000 דולר מיוחסים לחובות מס וכרטיסי אשראי. תיק פשיטת הרגל נסגר בדצמבר 2015. בנוסף לפשיטת הרגל שלהם, ה נכס מסחרי עבור הפרקטיקה הקרדיולוגית של פרד עמד בפני איום של עיקול.

לפי ציוני בריאות, ד"ר פרד וינברג, בן 70, בעל 44 שנות ניסיון בתחום הרפואי עם התמחות בקרדיולוגיה. בעבר, אריאלה עזרה בניהול התרגול הקרדיולוגי של אביה. לגבי ג'ניס, בת 68, יש לה גם קריירה בתחום הרפואי כאחות מוסמכת.

אריאלה, 30, וארוסה, בניעם שיברה עשו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 2 של ארוס 90 יום: הדרך אחרת לאחר שנפגש בעמדת מוניות בזמן שהיליד מניו ג'רזי נסע דרך ארץ הולדתו של בניאם, אתיופיה. לאחר רומן בן שלושה חודשים, נודע לאריאלה שהיא בהריון עם ילדם הראשון והחליטה לעבור לאתיופיה. בני הזוג קיבלו את פני בנם, אביאל, בדצמבר 2019 והתארסו חודש לאחר מכן במהלך Timkat, שהיא חגיגת הטוואהדו האתיופית האורתודוקסית של טבילת ישוע המשיח. הזוג המשיך לחלוק את הסיפור שלהם בעונה 3 של הדרך האחרת וכרגע מככבים בו ארוס בן 90 יום עונה 9.

כשאריאלה עובדת כסופרת עצמאית ובניעם, בן 31, מחזיקה במספר עבודות מזדמנות, ג'ניס ופרד עזרו כלכלית לבתם, בניעם ולנכדם. כאשר בני הזוג חזרו עבור ארוס בן 90 יום עונה 9, הם גרו באתיופיה במלון עם מטפלת לאביאל. לאחר אישור אשרת K-1 של בניאם, ארי וביני תכננו להעביר את משפחתם לארצות הברית – שם הם ישקעו במדינת הולדתו של ארי, ניו ג'רזי.

"כשנגיע לפרינסטון, נשהה בדירה שההורים שלי שכרו עבורנו באותו מתחם שבו הם גרים", אמרה אריאלה למפיקים בכתב וידוי.

על רקע החדשות על הקשיים של הוריה, אריאלה שיתפה בתחילת השבוע משפחתה חוותה טרגדיה גדולה עוד בשנת 2009, כאשר ביתם נשרף עקב שריפה במייבש. "כולנו איבדנו כמעט את כל מה שהיה בבעלותנו. איבדתי את בית ילדותי", כתבה באינסטגרם הסטוריז שלה. "החתלתולה שלי מתה משאיפת עשן. היא נלכדה בתוך הבית".

מספרת שזה "פוגע בה קשה" כשהיא נוסעת ליד האדמה שבה עמד ביתה פעם, ה ארוס בן 90 יום אלום הוסיף, "החלונות המפוצצים שאתה רואה הם היכן שהחדר שלי היה פעם. למכבי האש לקח שעות להשתלט עליו".

קישור מקור