בתוך חיי המין של נשות האחות של כריסטין וקודי בראון: ציטוטים

בתוך חיי המין של נשות האחות של כריסטין וקודי בראון: ציטוטים

TMI! נשות אחות כוכב כריסטין בראון ו קודי בראון חלקו תובנה לגבי חיי המין שלהם עם מעריצים בזמן הפרידה שלהם.

בעוד הזוג לשעבר חשף שהם עזבו את זה בנובמבר 2021, מעריצים צופים כעת בהפרדה בעונה 17 של TLC הופעה.

במהלך פרק ששודר בספטמבר 2022, חשף קודי התסכולים שלו על ההחלטה של ​​כריסטין לסיים את מערכת היחסים שלהם.

"זה מרגיש כמו עוול גדול שנעשה לי, וזה מעצבן אותי", אמר אב ל-18 במהלך וידוי. "אני פשוט לא יכול לשחרר את זה. אני לא יודע למה זה כזה מאבק. זה מעקף את אצבעות הרגליים שלי. אני צריך ייעוץ אבל או משהו. אני לא יודע מה קורה כאן עם הקובץ המצורף שלי. אני לא יכול לשחרר."

בינתיים, כריסטין הרהרה על החלטתה לסיים את נישואיה לקודי בזמן ששוחחה עם נשותיה לשעבר – מרי בראון, ג'נל בראון ו רובין בראון – במהלך הפרק של 2 באוקטובר.

"זה לא סוד שקודי ואני היינו במצב קשה כבר הרבה זמן", אמר איש הטלוויזיה לקבוצה. "החלטתי לעזוב את קודי. זו החלטה קשה. אני צריך לעשות בחירה בשביל האושר. אני צריך לבחור לקבל שמחה בחיי ושלווה ולא הייתה הרבה תקווה בכלל עד שהחלטתי לעזוב. אני מרגיש מאוד שזו הבחירה הטובה ביותר עבורי".

בעיה נוספת במערכת היחסים שלהם הסתכמה בחוסר העניין של קודי בכריסטין, כולל משיכתו הפיזית אליה.

כריסטין הודיעה שהיא עוזבת את קודי באמצעות הצהרה באינסטגרם. "אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו ולקחתי את ההחלטה הקשה לעזוב", כתבה אז. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדים היפים שלנו לתמוך במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

האקסים נישאו רוחנית ב-1994, והם קיבלו את פניהם של ילדים אספין, מיקלטי, פאדון, יסבל, גוונדלין ו באמת במהלך מערכת היחסים שלהם. הם מעולם לא היו נשואים כחוק, כלומר קודי וכריסטין מעולם לא היו צריכים לעבור גירושין רשמיים.

המשיכו לגלול כדי לראות את כל מה שכריסטין וקודי אמרו על חיי המין שלהם.

קישור מקור