בתוך מסיבת הכוכבים של קיילי קוסמטיקה של קיילי ג'נר: תמונות

בתוך מסיבת הכוכבים של קיילי קוסמטיקה של קיילי ג'נר: תמונות

רומן עטור כוכבים! קיילי ג'נר אירחה את משפחתה וחבריה המפורסמים ב את קיילי קוסמטיקס Ulta Beauty מסיבת השקה בווסטווד, קליפורניהביום רביעי, 24 באוגוסט.

איל האיפור הגיע לאירוע לובשת שמלה לבנה ועקבים תואמים כשהיא מחזיקה ידיים עם בתה בת ה-4, סטורמי וובסטר. סטורמי, מצידה, נראה מקסים בשמלה כסופה מטאלית ומשקפי שמש. לאחר שנכנסה למסיבה, קיילי, בת 25, הצטלמה לצד חבריה ובני משפחתה בהזדמנויות צילום שונות שהוצבו במקום. אחיותיה קים, קלואה, קורטני קרדשיאן ו קנדל ג'נר כולם היו נוכחים. קלואה, 38, התאימה לאמא קריס ג'נר במראה ורוד לוהט בעוד שאר האחים בחרו ב שלהם תלבושות אופנתיות משלו.

כמובן, זה לא יהיה עניין משפחתי בלעדיו טרוויס בארקר! המתופף Blink-182, בן 46, הצטרף לאשתו, קורטני, בת 43, כשתמכה באחותה. הבן של טראוויס, לנדון בארקרגם נכח באירוע לצד חברה שרלי ד'מליו ואחותה, דיקסי ד'מליו. כל כך הרבה קשרים משפחתיים!

האירוע הוורוד כולו חגג את השקת ה-Plumping Gloss החדש של Kylie Cosmetics, שיהיה זמין לרכישה ב- Ulta Beauty.

"אני מרגישה ממש יפה כשאני אוהבת מיד כשאני יורדת מהמקלחת, ואני מרגישה נחמדה ורעננה ונקייה", אמרה קיילי E! חֲדָשׁוֹת באירוע. “ואז אני גם מרגיש הכי יפה מתי אריאל [Tejada] עושה את האיפור שלי ואירועים כאלה".

וכן, המאפרת המפורסמת של קיילי הייתה גם במסיבה עם ה-BFF הוותיק שלה אנסטסיה קרניקולה והחבר שלהם קרטר גרגורי.

מאז השקתה ב-2014, קיילי קוסמטיקס עשתה זאת הפכו לצומח בעולם היופי. שנים לאחר מכן, בשנת 2021, קיילי קיבלה את ההחלטה לעשות זאת להשיק מחדש את המותג עם מוצרים חדשים ופורמולות שהן טבעוניות, ללא גלוטן, ללא אכזריות וללא פרבנים.

"כשאני מניח את השפתון שלי אני לא רוצה למרוח מחדש במשך כל הלילה. אתה רק רוצה שזה יישאר ויימשך לנצח", אמרה קיילי סדרת יוטיוב בת שלושה חלקים נוצר עבור ההשקה המחודשת של המותג. "אני רק רוצה שכולם ירגישו טוב כשהם לובשים את האיפור שלי וירגישו את האהבה שהשקענו בו".

גלול דרך הגלריה שלנו לקבלת מבט מבפנים במסיבת השקת Ulta של קיילי.

קישור מקור