בתו של צ'רלי שין, סמי שין, מטיח את תגובת המעריצים בלבד

ביי, שונאים! סמי שיןהבת הבכורה של דניס ריצ'רדס ו צ'רלי שין, מחאה כפיים לטרול מקוון שגופתו ביישה אותה, ושאלה אם היא חושבת ש"יש לה את הגוף ל-OnlyFans". מבקר המדיה החברתית שאל אותה את השאלה חסרת הרגישות במהלך שאלות ותשובות שהילד הסלבריטאי אירח עליה אינסטגרם סיפורים ביום רביעי, 15 ביוני.

סמי הגיבה לשאלה בתמונה שלה אוחזת בצלחת מלאה בפיצה, תוך שהיא אומרת ש"אין גוף" שאדם חייב שיהיה לו כדי שיהיה לו חשבון OnlyFans. "הדבר היחיד שחשוב הוא לוודא שאתה מרגיש בנוח עם מה שאתה מפרסם ולזכור שכל הגופים יפים", נכתב בטקסט.

היא עשתה פרופיל בפלטפורמת המדיה החברתית ביום שני, 13 ביוני, וכרגע גובה מהעוקבים 19.99 דולר לחודש כדי לצפות בתוכן שלה. יוצרת התוכן הודיעה שהיא הצטרפה לקהילה מבוססת המנויים באינסטגרם, לצד תמונה פלרטטנית שלה לובשת ביקיני שחור. "לחץ על הקישור בביו שלי אם אתה רוצה לראות עוד", כתב הנער את הפוסט באינסטגרם.

באדיבות סמי שין/אינסטגרם

אמה, דניז, הגיבה לפוסט של סמי כדי להראות את תמיכתה המלאה, ואמרה שהיא "תמיד תחזיר אותה". סמי אפילו פרץ מעל דברים פרועים תמיכת השחקנית לאחר שמשתמש אחר באינסטגרם שאל אם הוריה יודעים שיש לה חשבון OnlyFans.

"כן, ואמא שלי מאוד תומכת," היא ענתה בעודה מצילה לכאורה את שני גברים וחצי כוכב.

צ'רלי הודיע ​​בפומבי על אי הסכמתו לחשבון המדיה החברתית החדש של בתו לאחר שסיפר E! חֲדָשׁוֹת שהוא "לא אישר" את החלטתה. "היא בת 18 עכשיו וגרה עם אמה. זה לא התרחש תחת קורת הגג שלי", אמר לכלי החדשות ביום שני, 13 ביוני. "מכיוון שאני לא יכול למנוע את זה, דחקתי בה לשמור על זה קלאסי, יצירתי ולא להקריב את היושרה שלה".

לאחר שלכאורה התנערה על ידי בעלה לשעבר, דניז סיפרה באופן בלעדי סגנון חיים ש"סמי בת 18" ו"עושה את הבחירות שלה". "ההחלטה הזו לא התבססה על ביתו של מי היא גרה. כל מה שאני יכול לעשות כהורה הוא להדריך אותה ולסמוך על שיקול הדעת שלה".



קישור מקור