בתו של קודי גוונדלין פוגעת ברובין

כנה בצורה אכזרית. נשות האחות קודי בראון ו כריסטין בראוןהבת של גוונדלין בראון טרק רובין בראון כשהיא צפתה מחדש בפרקים של עונה 17.

"אני באמת מרגישה פחות עם רובין מלצפות בזה", הסבירה גוונדלין, בת 21, בערוץ היוטיוב שלה ביום רביעי, 21 בדצמבר. "אבל אני מרגישה שזה לא הוגן מאוד מצידי, כי אני ממש לא אוהבת אותה כאדם."

בתה של כריסטין חזרה ואמרה ש"כמעט אף אחד" מהילדים בראון לא צופה בסדרה ארוכת השנים בגלל המציאות של הדרמה המשפחתית, אך הוסיפה: "צופה [Robyn] גורם לי לאהוב אותה פחות בוודאות."

במהלך הבכורה הדרמטית בספטמבר 2022 של עונה 17, כריסטין פתחה על הפרידה שלה בנובמבר 2021 מהפטריארך הפוליגמי ורמזה שהעדפה כלפי רובין שיחקה את נישואיהם.

"אני חושבת שיש לו אישה אהובה ובגלל זה כל זה כמו שזה", אמרה האם לשישה במהלך הפרק בספטמבר 2022. "וכנראה, אני לא מתייחס אליה מספיק טוב."

מצדה, אשתו הרביעית של קודי הטילה את טענותיה של כריסטין באותו פרק, וציינה, "זו לא תלונה חדשה שקודי מעדיף אותי".

הפרקים הבאים לכדו את הדינמיקה המשפחתית המשתנה שכן כריסטין לא רק רצתה מקום מקודי אלא גם מאשתו הראשונה של רובין וקודי, מרי בראון.

"האם אתה במקום שאתה רק רוצה ללכת לעשות את שלך, ואלה של הילדים את זה [you] לנהל איתם מערכת יחסים, אתה תבלה איתם?" רובין שאלה את כריסטין בדיון סוער במהלך פרק בנובמבר 2022. "וכולנו, שאולי אין לך מערכת יחסים מצוינת איתם, האם אנחנו רק צריכים, כאילו, לתת לך את המרחב שלך? האם אתה מעוניין באיזשהו סוג של, כמו, לנסות לפתור דברים אולי מהשנים האחרונות?"

בעוד כריסטין ראתה את עצמה "סופר קרובה". ג'נל בראוןהיא לא הייתה "קרובה" עם המבוגרים האחרים.

Discovery+

"ולעכשיו, אני צריכה את זה ככה," היא המשיכה.

למרות שיליד יוטה היה הראשון שעזב לאיש העסקים, אשתו השנייה של קודי, ג'אנל, הלכה בעקבותיה. בקשר פרסמה באופן בלעדי את החדשות ב-9 בדצמבר 2022, שהשניים נפרדו לאחר שהיא "גדלה" מנישואיה.

באותו חודש, מרי אישרה את הפיצול שלה במהלך נשות אחיות: אחת על אחת tell-all, שהוצג לראשונה ב-18 בדצמבר.

במהלך החלק הראשון של הספיישל, כריסטין אירחה סוקניה קרישנן עדכון על מערכת היחסים שלה עם רובין, ודיווחה שהיא חשבה שהיא ואחותה לשעבר היו "בסדר" עכשיו.

"רובין ואני לא רעים. אני לא חושב כך", המשיך בוגר TLC. "לא שהיינו כמו אחיות חיק, או שהיינו קרובים במיוחד או משהו כזה."

קישור מקור