בתו של קוקו אוסטין שאנל מתרחצת בכיור המטבח: וידאו

קוקו אוסטין היא לא זרה להזעיק על כמה טכניקות הורות שנויות במחלוקת, אבל הפריצה האחרונה של אמא שלה לחסוך זמן על ידי כך שהבת שאנל תתרחץ בכיור מטבח מעל גיגית ראויה מרימה גבות בקרב כמה מעריצים.

שאנל, בת 6, נראתה יושבת בכיור השיש מוקפת בועות תוך כדי משחק באייפד שלה. סרטון TikTok קוקו, 43, שיתפה ביום חמישי, 22 בספטמבר. שיערו של הילד היה רטוב מרחצה, שכן מכונות קפה ומכשירי מטבח אחרים היו בקרבת מקום.

באדיבות קוקו אוסטין/אינסטגרם

"מתכוננים לתצוגת האופנה של פטרישיה פילדס. ראשית, זמן רחצה. הכיור הוא הכי קל כשצריך להיות מהיר", כתבה קוקו על התמונות השונות של שאנל כשהיא עושה אמבטיה בכיור המטבח שלה.

"הייתה לנו רק שעה להתכונן ולהבין מה ללבוש", אייס טיאשתו של 21 שנים המשיכה והסבירה כשהיא נראתה משתמשת במגהץ מסתלסל על החולצות הוורודות הארוכות שלה, והוסיפה, "אני כמעט תמיד עושה את השיער והאיפור שלי לבד", כשהיא המשיכה בשגרת הגלאם שלה.

בתו של קוקו אוסטין שאנל מתרחצת בכיור המטבח: תמונות
באדיבות קוקו אוסטין/אינסטגרם

למרבה המזל, שאנל הצליחה לצאת מכיור המטבח ונראתה מתלבשת בסוודר שחור, חצאית משובצת ורודה ושחורה ונעליים שחורות כשקוקו ציינה בגאווה שבתה בחרה את התלבושת שלה. לאחר מכן היא שיתפה סרטונים מתצוגת האופנה של פטרישיה, שבה שאנל נראתה כל כך בוגרת יושבת בשורה הראשונה ומצלמת סרטונים בטלפון שלה של דוגמניות שהולכות על המסלול.

"תצוגת האופנה הראשונה של שאנל בתור פרוספקטור… חחח," קוקו כתבה את הסרטון כשהיא פרסם אותו מחדש באינסטגרםוציין, "זה היה משעה לפני שהתכוננו…"

המעריצים היו חלוקים בקשר לאמבטיה בכיור המטבח של שאנל, כשאחד העוקבים אמר לקוקו, "אתם עדיין מתייחסים אליה כמו תינוק", בעוד אחר הוסיף, "היא כמעט בת 7!" אדם אחד הגיב, "זה הנושא שלה, תן לה להיות," לגבי ההורות של קוקו בעוד אדם אחר הוסיף, "אני אוהב את זה!! אמא ריבוי משימות."

ה קרח אוהב קוקו אלום היה נושא לשיימינג של אמא בעבר. היא חשפה ביולי 2021 שהיא עדיין מניקה את בתה בת ה-5.

"שאנל עדיין אוהבת את הציצים שלי. זה רגע חיבור גדול לאמא ולילד שלך", סיפרה קוקו Us Weekly , והוסיפה שבעוד שבתה הייתה מסוגלת "לאכול סטייק והמבורגרים", היא "אוהבת חטיף קטן מדי פעם". קוקו הוסיפה, "למה לקחת את זה ממנה? … אם היא לא רוצה את זה, בסדר, זה המקום שבו אתה מפסיק את זה. אבל אני לא רק אגיד לא."

היא שוב הייתה נושא להורות שנויה במחלוקת במאי, כשקוקו מחאה כפיים למעריצים לאחר ששיתפה תמונות באינסטגרם באמצעות עגלה כדי לדחוף את שאנל כדי שלא תצטרך ללכת במהלך מסע קניות באיי בהאמה.

לאחר שמספר מעריצים אמרו את תחשוב גם כמו גבר שחקנית שבתה הייתה מבוגרת מדי עבור המכשיר, קוקו הגיבה, "העניין הזה של העגלה הפופולרית כרגע על כך שאני משתמש בעגלה כדי לדחוף את שאנל מסביב הוא מגוחך! האם אין מלחמה וירי המוני בזמן שאנחנו מדברים, ואתה מעדיף להתעסק עם האימהות שלי? SMH."קישור מקור