בתו של קים זוליאק-בירמן, אריאנה, נעצרה בגין DUI

קים זולז'אק-בירמןהבת של אריאנה בירמן נעצר במחוז פורסיית', ג'ורג'יה, ביום שבת, 13 באוגוסט, על כך שלכאורה נהג תחת השפעה לאחר שהיה מעורב בכופף פגוש קטן, בקשר יכול לאשר. עם זאת, הצוות שלה מכחיש את ההאשמות.

משפיע המדיה החברתית, בן 20, הורשע בשלושה אישומים נפרדים: עוון DUI, עבירה של שינוי נתיב לא יציב והחזקת/רכישת אלכוהול לקטינים. כוכב בראבו שוחרר בערבות באותו יום.

באדיבות אריאנה ביירמן/אינסטגרם

"אריאנה הייתה מעורבת בכופף פגוש קל. כשהמשטרה הגיעה למקום, קצין החקירה פתח מיד בחקירה עבור DUI", עורך דינה, ג'סטין שפיזמןסיפר בקשר בהצהרה. "למרות הקריאה המתמדת של אריאנה שהיא נסערת וחרדה מהתאונה הקלה, השוטר הסיק בטעות שהיא נפגעת מאלכוהול. זה לא היה המקרה. היא מכחישה מכל וכל את ההאשמות הללו ובכוונתה להילחם באישומים הללו כי היא לא אשמה בהם".

על פי הדיווחים, כוכבת הריאליטי נעצרה עם החבר שלה לפי השמועות, הדסון מקלרוישלפי החשד גם הורשע באשמת אלכוהול TMZ.

כוכבת בראבו החלה לצאת עם בן זוגה שוב ושוב, כשהיא עדיין בתיכון בשנת 2018. המייסדת המשותפת של Kab Cosmetics הציתה לאחרונה שמועות שהיא התאחדה עם האקס שלה מוקדם יותר החודש כשהעלתה תמונה מתנשקת, נועלת שפתיים עם תעלומה איש. גם המעריצים וגם החברים של הזוג מיהרו להעלות השערות לגבי המפגש הפוטנציאלי של הזוג לשעבר.

"צורח", כתב חברו הטוב של אריאנה, אוסטין אנדרסון, בתגובות. "בערך זמן ארור," השיב איש הטלוויזיה עם אימוג'י חיוך. אמה אפילו הראתה את תמיכתה במערכת היחסים, וכתבה, "תחזור הביתה לעזאזל! מתגעגע אליכם."

אריאנה הופיעה ב-Bravo's עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה מאז הופעת הבכורה שלו ב-2008. באותה תקופה היא הייתה רק בת שש והמשיכה לככב בשמונה עונות של הספין-אוף של אמה, אל תהיה מאוחרלפני שהוא בוטל ב-2021.

"משפחת בירמן אסירת תודה על מערכת היחסים שלהם במשך 13 שנה עם בראבו ו-NBC יוניברסל", נכתב בהצהרה של המשפחה לאחר ביטול התוכנית. "אנחנו מאוד מעריכים ומעריכים את התמיכה מכל המעריצים שלנו בזמן שאנחנו ממשיכים לצמוח בתעשיית הבידור".

קישור מקור