טריסטן תומפסון שובר שתיקה כשהוא וקלואי קרדשיאן מצפים לילד שני דרך סרוגייט

בתו של קלואי נכון, הבן שזה עתה נולד 'נקשר': פרטים

אהבה אחות גדולה! קלואי קרדשיאןבתו של טרו תומפסון "נקשרת" כל כך טוב לאחיה התינוק החדש שהיא אפילו אפשרה לילד "להביע דעה" בבחירת שמו, אומר מקור בלעדית בקשר.

"קלואי נוקטת בצעדים קיצוניים כדי להבטיח שטרו לא תרגיש מודרת ונתנה לה להשמיע דבר בשמו של התינוק, מה שיוכרז כשיגיע הזמן", אומר המקורב, ומוסיף כי "לא היו כל בעיה עם קשר אמיתי עם התינוק."

הילדה בת ה-4 אוהבת את אחיה הקטן החדש עד כדי כך שהיא "סוגדת לו לחלוטין ומתייחסת אליו כמו לאחת מהבובות שלה ומרעיפה עליו מתנות", מוסיף המקור. "אמת מרגישה כל כך גדלה להיות אחות גדולה."

ה קרדשיאנס הילד הראשון של כוכב לוקח ברצינות את תפקידה כאחות גדולה. היא אפילו "מתעצבנת כשהתינוק בוכה" כי יש לה את "הלב הכי גדול", ממשיך המקורב. "קלואי נאלצה להרגיע אותה שזה טבעי."

קלואה, בת 38, חולקת גם את טרו וגם את בנה שזה עתה נולד עם החבר לשעבר טריסטן תומפסון. הזוג לשעבר קיבל את פני True באפריל 2018.

Broadimage/Shutterstock

"הדמיון בין טרו לאחיה מטורף", מוסיף המקור. "יש לו את האף והעיניים שלה."

האישיות של Hulu קיבלה את פניה השני באמצעות פונדקאית, כך אישר מקור נפרד ב לגעת ב-5 באוגוסט. החדשות שלה ושל טריסטן מצפים לילד השני שלהם התפרסמו באמצע יולי.

"אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח, שנולד בנובמבר", אמר נציגו של המייסד Good American בקשר ב-13 ביולי. "קלואי אסיר תודה לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואי תוכל להתמקד במשפחתה".

ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום ושחקן שיקגו בולס, בן 31, נפרדו סופית לאחר שקלואה נודע שהוא ו מראלי ניקולס הרתה ילד במרץ 2021 בזמן שהוא וקלואה עדיין היו במערכת יחסים. השניים היו ברומן שוב ושוב, לא מחדש מאז 2016 עד שנפרדו בקיץ 2021.

ביוני 2021, מראלי הגישה תביעת אבהות נגד כוכב ה-NBA לפני שילדה את בנם, תיאו, בדצמבר אותה שנה. למרות שטריסטאן הכחיש בתחילה כי הוא האב, הוא אישר מאוחר יותר את תוצאות בדיקת האבהות החיוביות בתחילת ינואר בהצהרה שכתב באמצעות הסטוריז שלו באינסטגרם.

"היום, תוצאות בדיקת אבהות גילו שילדתי ​​עם מרלי ניקולס. אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי", כתב טריסטן בזמנו, תוך שהוא גם מתנצל בפני האקסית שלו. "קלואי, זה לא מגיע לך. לא מגיע לך איך שהתייחסתי אליך לאורך השנים. המעשים שלי בהחלט לא תאמו את הדרך שבה אני רואה אותך. יש לי את המקסימום [sic] כבוד ואהבה אליך. בלי קשר למה שאתה חושב. שוב, אני כל כך מצטער".

למרות הדרמה הקודמת, מקור נפרד הרגיע שה-E לשעבר! האישיות היא "על ענן 9" מגדלת את התינוק "המקסים" שלה.

"היא אובססיבית אליו," אמר המקורב באופן בלעדי סגנון חיים ביום חמישי, 18 באוגוסט. "היא בקושי עוזבת את הצד שלו. … "היא הולכת להשוויץ בו, אבל היא לא יודעת מה הזמן הנכון לעשות זאת."

קישור מקור