בתים מבולגנים של קרדשיאנס-ג'נרס: תמונות בית נדירות

בתים מבולגנים של קרדשיאנס-ג'נרס: תמונות בית נדירות

ה קרדשיאן-ג'נרס עשויים לחיות חיים יוקרתיים יותר מהאדם הממוצע, למרות שהם נאבקים בשמירה על הבתים שלהם מאורגנים בדיוק כמו כולם.

בדצמבר 2022, קיילי ג'נר נתן מעריצה מבט נדיר לתוך המצב המבולגן של ביתה על ידי שיתוף תמונה של צבע כחול ניתז על הקיר ליד הכיור, בעוד שלולית סגולה של צבעי מים כמעט טבלה על רצפת האריחים דרך הסטוריז שלה באינסטגרם. נראה כי בובת תינוק עירומה עושה אמבטיה בכיור, שהיה מלא במים צבועים בצבע.

לצד התמונה, ה קרדשיאנס כוכב הסבירה שבתה, סטורמיהיה אחראי לבלאגן.

בעוד שבני המשפחה המפורסמים לא תמיד שומרים על בתיהם במצב בתולי, לעתים קרובות הם מתגאים בבתיהם.

באפריל 2019, קים קרדשיאן השתתף ב אָפנָההקטע של "73 שאלות" ונתן מראיין ג'ו סביה א סיור בביתה בקליפורניה. לאורך כל הראיון, המעריצים קיבלו מבט אינטימי לתוך המשכן המרווח, העוקב אחר ערכת צבעים קפדנית בגוונים ניטרליים.

כשנשאלה איך היא תתאר את ביתה, השוותה אם לארבעה ילדים ל"מנזר מינימלי". היא הוסיפה שההשראה מאחורי התפאורה והאדריכלות הגיעה מבעלה דאז, קניה ווסט. בנוסף, מעצב ועתיק בלגי אקסל וורדט עזר לעצב את המקום.

לפי אֲנָשִׁיםקים וקניה, שהיו נשואים משנת 2014 ועד שהוכרזו רווקים חוקית ב-2022, רכשו את הבית בדצמבר 2014 תמורת 20 מיליון דולר. הם שיפצו את הנכס שלוש שנים מאוחר יותר, עם קריס ג'נר חושפת מאוחר יותר הנכס היה שווה 60 מיליון דולר באפריל 2018.

בני משפחה נוספים שמתגאים בבתיהם הם קריס ו קלואי קרדשיאן, שהם במקרה שכנים. המייסד Good American מתגורר כיום בא אחוזת Hidden Hills מדהימה שהיא רכשה תמורת 17 מיליון דולר. קלואי דאגה להפוך את הנכס לבית חלומותיה על ידי בנייתו מאפס לפי המפרטים שלה.

"כשזה מגיע לקישוט הבתים שלהם, הם לא חוסכים בהוצאות,"אמר בעבר מקור סגנון חיים השקפותיה של משפחת קרדשיאן-ג'נר על בתיהם. "בין צילום התוכניות שלהם בבית לאירוח ואירוח מסיבות בבית והצגה של החללים שלהם באינסטגרם, הם דואגים שהבתים שלהם יהיו מושלמים לתמונה בכל עת".

המשיכו לגלול כדי לראות את הבתים המבולגנים ביותר של קרדשיאן-ג'נרס.קישור מקור