בת'ני פרנקל טורחת במוצרי SKKN של קים קרדשיאן

בת'ני פרנקל טורחת במוצרי SKKN של קים קרדשיאן

ביקורת כנה? עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום בתני פרנקל קָלוּי קים קרדשיאןקו טיפוח העור של SKKN BY KIM, מכנה אותו "לא מעשי" ו"לא סביר" ששווה את הכסף באמצעות TikTok ביום שלישי, 9 באוגוסט.

מייסד Skinnygirl, 51, פנה לפלטפורמת המדיה החברתית כדי לסקור את פילינג $55 ואת הקרם מתחת לעיניים $75 $ קרדשיאנס הקו בן תשעת השלבים של כוכבת, וציינה שהיא מכירה את "הקטגוריה" של המוצרים האלה "טוב מאוד".

"כל קו שגורם לזה כאילו אתה צריך לעשות את כל השלבים הוא פשוט ביצוע עבודה מושחתת כי העור שלך שונה בכל יום", אמרה בת'ני. קים, 41, סיפרה בעבר ניו יורק טיימס ביוני שהמוצרים היו "הכרחיים כולם", וציין כי ייתכן שהפילינג לא ידרוש שימוש יומיומי, בהתאם לסוג העור שלך.

@bethennyfrankel

ופרס האריזה הכי לא מעשי מגיע ל…#sknn #skknביקורת #סקנביקים #sknncare #skncareeroutine #שיגרת טיפוח העור #מוצרי טיפוח #פילינג #kimkardashianskincare #קרם מתחת לעיניים #טיפוח העור #סקירת מוצר טיפוח העור #טיפול בעור #סקירת יופי #ביקורות יופי #רטובפרא #יזום #chantecaille #סיסלי

♬ סאונד מקורי – בת'ני פרנקל

קודם ה טנק כריש alum סקר את קרם העיניים "בולבוס". "אני לא מבינה את זה כי זה לא נערם," היא ציינה לגבי החבילה המעוגלת, הכוללת חלוק קטן בתחתית, אותה כינתה בת'ני "לא מעשית במקרה הטוב".

ה העסק הוא אישי לאחר מכן, המחבר ביקש את גודל המיכל של הפילינג, וציין שהוא קצת גדול לטייל איתו. "אם אין לך מטוס פרטי … אתה צריך להיות מיליארדר כדי להשתמש במוצר הזה כי אם אתה לא במטוס פרטי, איך אתה נוסע עם זה?" היא התבוננה. הבוגרת של בראבו ציינה שהיא "הזדעזעת" מהפרט שלכאורה התעלמו מכיוון שהקרדשיאנס ידועות כמאורגנות מאוד.

בת'ני המשיכה לחפור באריזה של הפילינג, והתבדחה שזו "קוביית רוביק" שצריך לפתוח. בעוד שאמא של אחת אמרה שהיא אוהבת את "צורת הפילינג" שהמוצר מכיל ואוהבת את העקביות ה"יוקרתית" של קרם העיניים, היא לא הייתה משוכנעת לגבי נקודת המחיר. כל הקו של קים מוערך במעל 575 דולר.

"האם זה שווה את הכסף שהם גובים? לא סביר," אמרה בתני והוסיפה לגבי קרם העיניים, "זה לא עשיר בקרדשיאן. זה יותר עשיר ממני, אולי, אבל זה לא עשיר קרדשיאן".

בסך הכל, ילידת ניו יורק חשבה שהמוצרים "איכותיים", אבל הבעיה הכי גדולה שלה הייתה עם האריזה. "זה בהחלט טיפוח עור טוב. זו איכות. אני פשוט חושבת שזה מאוד לא מעשי באריזה שלו", היא סיכמה את הסרטון שלה. "אני יודע שזה מאוד בריא מבחינה אקולוגית. זה מוצר באיכות טובה שסביר להניח שהוא במחיר מופקע אבל רוב היופי הוא במחיר מופקע."

קים הסבירה בעבר את נקודת המחיר של המוצרים שלה ועמדה מאחורי האיכות שהם מביאים. "זה בהחלט יותר יוקרה, וכדי לקבל את סוגי המרכיבים שלא הייתי ממש מפספס, זה היה סוג של הכרח", מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום אמר ל NYT. "המוצרים שבהם השתמשתי שהיו ברי השוואה היו הרבה יותר יקרים, בלי להשוות כלום. ניסיתי להשיג את האיכות במחיר הטוב ביותר שיכולנו, במיוחד את סרום ויטמין C."

קישור מקור