גאווין רוסדייל, הדאבל דייט של קורטלין קנן עם הבן קינגסטון, GF

גאווין רוסדייל, הדאבל דייט של קורטלין קנן עם הבן קינגסטון, GF

טיול משפחתי! גאווין רוסדייל והחברה שלו, קורלין קנןנהנה מדייט זוגי עם בנו קינגסטון רוסדייל וחברה לולה אלברט.

הזמר בוש בן ה-56 חולק את הבנים קינגסטון בן ה-15, זומה בן ה-13 ואפולו בן ה-8 עם אשתו לשעבר גוון סטפאני.

ביום רביעי, 18 במאי, נראו קינגסטון ולולה צועדים יד ביד בזמן שהשתתפו במשחק הבייסבול של זומה. בנם הבכור של גאווין וגוון לבוש בנינוחות במכנסיים שחורים, חולצת טריקו גרפית לבנה וסווטשירט שחור. בינתיים, לולה נראתה חמודה בחולצת קרופ שחורה וחצאית לבנה.

הם נהנו מהיום עם גאווין וקורלין, בני 29, שנראו מבלים עם הזוג הצעיר, כמו גם עם זומה ואפולו. בדומה לקינגסטון, גאווין נראה נוח בקפוצ'ון שחור ומכנסי הסוואה. עם זאת, קורלין התחפשה לרגל המאורע בשמלה שחורה מסוגננת ובמגפיים מעור נחש.

קינגסטון וגווין הראו את תמיכתם בזומה שבועות ספורים לאחר שגוון, 52, נראתה מתחמקת מהאקס שלה במשחק בייסבול אחר. הזוג – שהיו נשואים מ-2002 עד 2016 – נצפו במגרש בייסבול בלוס אנג'לס ב-30 באפריל, אך נשארו משני הצדדים של המגרש לאורך כל המשחק.

משחק הבייסבול של זומה בסוף אפריל לא היה הפעם הראשונה שהאקסים נראו נותנים זה לזה את הכתף הקרה בחודשים האחרונים. ב-6 במרץ, הקול שופט והמוזיקאי הבריטי השתתפו בעוד משחק בייסבול של בנם האמצעי, שם הם שוב שמרו מרחק זה מזה. בעלה של גוון, בלייק שלטוןנעדר בשתי ההתמודדות.

בעוד שגוון וגווין מעדיפים להתחמק זה מזה בפומבי, אין שום סרבול בין הסופר "ארץ אלוהים", בן 45, לזמרת "האהבה נשארת אותו הדבר". "הם אומרים שלום אם הם באותו חדר כשמורידים או אוספים ילדים", סיפר בעבר מקור ב-In Touch על האקס ובעלה הנוכחי של גוון. "גאווין ובלייק בדרך כלל יעשו את הדבר הרגיל של הבחור, הנהון ראש ו'מה קורה?' זהו", הוסיף הגורם. "הם לא חברים."

נראה שגוון לא השתתפה במשחק של זומה ב-18 במאי, מה שאפשר לגווין ליהנות מזמן איכות עם בניו וחברתו ללא דרמה. המשיכו לגלול כדי לראות תמונות מהדייט הכפול.

קישור מקור