ג'אנל בראון על קן ריק, בין דרמה של קודי

ג'אנל בראון על קן ריק, בין דרמה של קודי

כמעט לבד! נשות אחות כוכב ג'נל בראון הרהרה ב"קן הריק" שלה בקרוב בתוך הדרמה עם בעלה, קודי בראון.

"התינוקת שלי בדיוק נסעה בעצמה (רישיון חדש) לאירוע הראשון שלה בבית הספר הבכיר", שיתפה ילידת יוטה, בת 53, דרך האינסטגרם שלה ביום ראשון, 7 באוגוסט. "זה יום מר ומתוק. אני פשוט אשב כאן דקה, אשתה את הקפה שלי ואחשוב באיזו מהירות הקן הריק מתקרב."

אמא לשישה נהנתה מהרגע השקט בבית בתור בתה הצעירה, סוואנה בראון, עזבה לשנתה האחרונה בתיכון. מלבד סוואנה, איש הטלוויזיה חולק בנים גייב, חֵיל הַמַצָב, צַיָד ו לוגן ובת מדיסון עם קודי.

באשר לבסיס הבית הנוכחי של ג'אנל, המטריארך שיתפה לאחרונה מדוע היא בחרה להפסיק את התוכניות המקוריות שלה לעבור לקרוואן במהלך הקיץ ב-Coyote Pass, חלקת האדמה המשותפת של המשפחה הפוליגמית.

"לא הלכתי לקרוואנים הקיץ", היא שיתפה בתגובה להערה של מעריץ ביולי 2022. "סוואנה ממש נאבקה עם הקרוואן."

כשהיא מדגישה שזו השנה האחרונה של בתה בתיכון, היא הוסיפה, "היא הייתה טרופית בשנה שעברה, אבל אמרה, 'אמא, השנה, אני פשוט לא יכולה'." בעוד תושב אריזונה עדיין הבעלים של ה-RV, הם' בחרתי להשתמש בו רק בסופי שבוע.

נשות אחות מעריצים צפו במשפחה הפוליגמית עוברת מלאס וגאס לאריזונה בשנת 2018 והפטריארך מצא את עצמו במים חמים לאחר שגילה לנשותיו, ג'אנל, רובין בראון ו מרי בראון ועכשיו אישה לשעבר כריסטין בראון שהוא תכנן לבנות בית אחד גדול בשבילם לגור בו. לאחר כמה חילוקי דעות גדולים, איש העסקים הסכים לבנות בתים נפרדים על הקרקע.

עם ה נשות אחות כשהיא חוזרת לעונה 17, הסדרה אמורה לתעד את כריסטין כשהיא אורזת את חפציה ומחליטה לעזוב את נישואי הרבים.

"זה שובר לב להיות אשתך במשך שנים," היא הסבירה בדמעות לפטריארך הפוליגמי בטריילר לעונה הקרובה. "הסכמתי להיות אישה אחות. אבל הסכמתי להיות אישה שווה".

באשר לנשותיו האחרות, ג'אנל הרגישה שראתה את היציאה של כריסטין מהמשפחה מגיעה. "אני מרגישה שזה יותר בלתי נמנע שמגיע במקום 'בואו ננסה לפתור את זה'", התוודתה בווידוי סולו.

קישור מקור