ג'אנל בראון של נשות האחות מארחת ארוחת ערב משפחתית בתוך קודי פיצול

התמקדות במשפחה. נשות אחות כוכב ג'נל בראון אירחה ארוחת ערב משפחתית בפלגסטף, אריזונה, לאחר שאישרה את פרידתה קודי בראון.

"מכינה את הלחמניות של כריסטין לארוחת ערב של יום ראשון עם ילדי הפלגסטף", כתבה ג'אנל, בת 53, לצד תמונה של לחמניות בתנור דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום ראשון, 11 בדצמבר.

אם לשישה ילדים שיתפה שהיא בילתה עם כמה מילדי בראון רק יומיים לאחר מכן בקשר פרסמה את החדשות שהיא סיים את נישואיה הרוחניים לקודי, 53, אחרי כמעט שלושה עשורים.

"ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", סיפר מקור בלעדית בקשר של כוכבת הריאליטי, וציינה שבסופו של דבר היא "גדלה" מהפטריארך בראון.

מאוחר יותר אישר קודי את הפרידה במהלך הגמר ב-11 בדצמבר של TLC להראות, להסביר שהוא כבר לא עם ג'אנל או עם אשתו לשעבר, כריסטין בראון.

"אני נפרד מג'אנל, ואני גרוש מכריסטין", הוא גילה.

לאורך עונה 17 של נשות אחות, מעריצים צפו כיצד הפרידה של קודי וכריסטין השפיעה לרעה על נישואיו האחרים, כולל הנישואים שלו עם ג'אנל. נשות האחיות לשעבר יצרו קשר חזק ושמרו על מערכת יחסים קרובה לאחר שכריסטין אישרה את פרידתה מקודי בנובמבר 2021.

במהלך פרק 27 בנובמברקודי התעקש שהפרידה שלו מכריסטין, בת 50, פוגעת במערכות היחסים שלו עם ג'אנל ואשתו הרביעית, רובין בראון. עם זאת, אשתו הראשונה, מרי בראוןנראתה חסרת השפעה יחסית שכן היא חיה חיים עצמאיים כבר שנים.

"אני כל כך נאבקת עם הגירושים האלה. זה כנראה מרעיל קצת את מערכת היחסים שלי עם ג'אנל ובהחלט מרעיל את היחסים שלי עם רובין", אמר האב ל-18 במהלך וידוי. "אני חושב שזה בגלל שלא הבנתי מה אני כשאנחנו לא המשפחה הזאת. אני מחוץ למסגרת שלי ואני מחוץ למטרה שלי. אני לא במסלול רוחנית. אני בלגן."

באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם

ג'אנל וקודי אישרו את הפיצול שלהם בעקבות ספקולציות שהזוג – שחולקים ילדים לוגן, 28, מאדי, 27, חֵיל הַמַצָב24, צַיָד22, גייב21, ו סוואנה18 – הלכו כל אחד לדרכו.

אמנם באופן בלעדי מדבר אל בקשר בנובמבר, דודתה של כריסטין, קריסטין דקרטען כי יליד יוטה עזב את קודי "לפני זמן רב".

"באשר לכל מערכת יחסים, כל נישואים נוגעים, אני חושב [Janelle’s] דומה למצב של מרי שבו היא פשוט נשארת בנישואים שהם לא באמת נישואים", הודתה. "אני לא חושב שהיו להם נישואים הרבה זמן, הרבה זמן. זה פשוט אפלטוני".

קישור מקור