ג'אנל בראון של נשות האחיות משבחת את הקשר של הבנים על רקע קודי פיוד

לא בוחרת צדדים. נשות אחות כוכב ג'נל בראון נשפך על בניה גייב ו חֵיל הַמַצָבהקשר שלהם בתוך הריב שלהם עם קודי בראון.

ג'אנל, 53, לקחה את זה אינסטגרם ביום ראשון, 14 באוגוסט, כדי לשתף תמונה של גייב, 20, וגריסון, 23, עובדים יחד כדי להחליף צמיג במכונית של גייב.

"זה עושה טוב על לבה של אמא לדעת שהיא גידלה בנים שמוכנים לעזור – אפילו זה לזה", כתבה לצד התמונה. "גייב פגע במשהו בכביש וגריסון בא מיד כדי לעזור לו להוריד את הצמיג (שכמובן היה לו אום זיז מופשט). וירד גשם בטירוף. ניגשתי לעזור אבל בסופו של דבר הייתי המעודדת, כי לא היה לי ממש צורך".

איש הטלוויזיה שיבח את בניה כשהם ממשיכים לריב עם קודי, בן 53.

באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם

ג'אנל אישרה שקודי נמצא בעיצומם של ריבים עם "[several] שֶׁל [his] ילדים" במהלך חלק 2 של נשות אחות לספר הכל בפברואר 2022. היא הוסיפה שהקרע בין קודי לילדיו נבע מה"דרכים שלו [COVID-19] החוקים ירדו".

"[We’re] לא טוב. לא מדבר, "אמר קודי על גייב וגריסון במהלך המאמר. "זה כמו אחת מאותן מערכות יחסים שבהן אנחנו צריכים לעשות הרבה עבודה."

"אני קובע חוקים, אתם מצייתים להם. אני מבין שהשניים האלה היו צריכים את חייהם החברתיים", אמר הפטריארך בראון. "אני לגמרי מבין את זה. אבל במקרה הזה, COVID-19 שונה. זה שינה הכל עבור כולם, והם רוצים שהכל יהיה אותו דבר".

לאחר מכן הוא אמר למארח סוקניה קרישנן שהם צריכים טיפול, והוסיפו, "הגעתי לנקודה שבה אני כל כך כועס על מה שקרה שאנחנו לא מתקשרים. ואני חושב שגם הם".

בפרק ינואר 2022 של נשות אחיות, גייב התעקש שהוא והחברה שלו, פייטון, אמורים להיות מסוגלים לראות אחד את השני במהלך המגיפה מכיוון שהיא התבודדה. עם זאת, קודי הודה שהוא לא רגוע עם העובדה שהוא לא יכול להיות בטוח שפייטון עקב אחר פרוטוקולים הקשורים ל-COVID-19 באותה עת.

בינתיים, גאריסון התווכח עם קודי על שמירה על חייו החברתיים במהלך COVID. לאור אי ההסכמה, גאריסון עזב את רכוש משפחתו בשנת 2021 והוא המשיך לרכוש בית 329,000 דולר, בן ארבעה חדרי שינה, שני חדרי רחצה באריזונה.

בנוסף לגייב וגריסון, ג'אנל וקודי חולקים ילדים מדיסון, לוגן, סוואנה ו צַיָד.קישור מקור