ג'אנל, כריסטין בראון לכו להוואי: תמונות

ג'אנל, כריסטין בראון לכו להוואי: תמונות

אלוה, אחיות! נשות אחות כוכבים ג'נל בראון ו כריסטין בראון נסעו להוואי עם כמה מהילדים שלהם בתוך הדרמה המתמשכת איתם קודי בראון.

"אני בהוואי השבוע עם כריסטין, אספין, מאדי, קיילב, סוואנה ואחותי", כתבה ג'אנל בת 53. אינסטגרם פוסט בשבת, 17 בספטמבר. "כל כך נרגש. אנו מאמינים ואוהבים את מוצרי Plexus. אנחנו עובדים קשה גם בעסקים שלנו. תודה לך @plexusworldwide שתגמלת אותנו בצורה כל כך מדהימה."

ג'אנל חולקת את הילדים מאדי, לוגאן, גייב, האנטר, סוואנה וגריסון עם הפטריארך המשפחתי, בן 53, ואילו כריסטין, בת 50, חולקת את אספין בנוסף למיקלטי, יסבל, גוונדלין, פאדון וטרואלי עם קודי.

נראה ששני שגרירי Plexus היו בנסיעת עסקים עם ילדיהם, אבל זה לא אומר שהקבוצה לא הספיקה להתחמם בשמש של הוואי! ג'אנל שיתפה כמה תמונות דרך הסטוריז שלה באינסטגרם, הכוללת צילום נוף יפהפה של האוקיינוס ​​ועוד אחד בשקיעה.

"ארוחת בוקר על הדשא ליד האוקיינוס ​​מישהו?!" כתב הקמעונאי של LuLaRoe בסטורי אחד באינסטגרם. "שקיעה מדהימה מול החוף!" היא כתבה את השני.

הטיול של ג'אנל וכריסטין מגיע בתוך הדרמה המתמשכת של עונה 17 בין קודי לשאר הנשים מרי בראון ו רובין בראון. העונה מתמקדת בשינוי הדרמטי בדינמיקה המשפחתית בעקבות יציאתה של כריסטין ממשפחת הרבים בנובמבר 2021.

טריילר טיזר לפרק 1, שהוקרן לראשונה ב-11 בספטמבר, הציג את בישול עם כריסטין כוכבת חושפת שהיא "החליטה לעזוב את קודי".

"הסכמתי להיות אישה אחות, אבל הסכמתי להיות אישה שווה", אמרה במהלך וידוי.

בחלק אחר של הקליפ, ג'אנל, שנשארה קרובה לכריסטין לאחר עזיבתה, הודתה שהיא לא בטוחה אם הם "עוד משפחה".

למרות שקודי לא לקח טוב את החדשות המפוצלות, קטע טיזר לפרק 2, שישודר ביום ראשון, 18 בספטמבר, חשף צד אמפתי יותר לאיש העסקים.

"אני אתנצל על כך שאני כועס… אני מצטער שכעסתי כל כך," הוא אמר לכריסטין במהלך שיחה של אחד על אחד. "אני צריך להגיע למקום שבו אוכל לשמוח על האושר שלך [and] החופש שלך."

באותו טיזר ששוחרר על ידי חשבון האינסטגרם הרשמי של TLC, כריסטין פתחה כמה נישואי רבים יכולים להיות "קשים".

"פשוט חשבתי שזה בסדר להיות עצוב, ואני חושבת שהייתי הרבה יותר עצובה ממה שחשבתי", הודתה. אבל ניסיתי. ניסיתי, וניסיתי להיות מאושר ככל האפשר. ובהחלט, עדיין מצאתי שמחה בדברים… נישואי רבים הם קשים. זה ממש קשה."

כעת, כשכריסטין מנווטת את דרכה בחיי הרווקות, נראה שהיא נהנית מזה לצד החמוד שלה, ג'אנל.

גלול למטה כדי לראות תמונות מהטיול הטרופי שלהם!קישור מקור