ג'אנל, כריסטין בראון ציר זמן ידידות

ג'אנל, כריסטין בראון ציר זמן ידידות

משפחה נבחרת. נשות אחות כוכבים כריסטין בראון ו ג'נל בראון יצרו קשר חזק מאז שנישאו רוחנית קודי בראון ב-1993 וב-1994 בהתאמה. גם לאחר שכריסטין הודיעה על פרידתה מהפטריארך בראון בנובמבר 2021, הזוג נשאר קרוב. המשיכו לגלול כדי להסתכל אחורה על החברות של כריסטין וג'אנל.

אחרי שקודי התחתן מרי בראון ב-1990, הוא הרחיב את משפחתם בכך שהתחתן רוחנית עם ג'אנל ב-1993. זמן קצר לאחר מכן, קודי שוב קשר את הקשר כאשר התחתן רוחנית עם כריסטין ב-1994.

כריסטין הודיעה על סיום נישואיה לקודי בנובמבר 2021. "אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", כתבה אז כוכבת הריאליטי באמצעות אינסטגרם. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

בעוד כריסטין הייתה פתוחה לגבי מערכות היחסים המתוחות שלה עם אשתו הרביעית של מרי וקודי, רובין בראון, לאורך השנים, היא תמיד הצליחה להישען על ג'אנל לתמיכה. לאחר פרידתה מקודי, נשות האחיות לשעבר המשיכו לשמור על מערכת יחסים קרובה על ידי השתתפות במסיבות ו יוצאים לטיולים ביחד.

במהלך פרק בנובמבר 2022, כריסטין הודתה שהיא זקוקה למרחב ממרי ורובין במהלך פגישה כדי לדון בדינמיקה המשפחתית שלהם בעקבות פיצולה.

"האם אתה במקום שבו אתה רק רוצה ללכת לעשות את שלך, ואלה של הילדים את זה [you] תהיה לך מערכת יחסים, אתה תבלה איתם, "שאל רובין את כריסטין. "וכולנו, שאולי אין לך מערכת יחסים מצוינת איתם, האם אנחנו רק צריכים, כאילו, לתת לך את המרחב שלך? האם אתה מעוניין באיזשהו סוג של, כמו, לנסות לפתור דברים אולי מהשנים האחרונות?"

ה מבשלת עם רק כריסטין המארחת הסכימה שמקום מהמשפחה יהיה מועיל, וציינה שלא תמיד היו לה מערכות יחסים מצוינות עם מרי ורובין.

"מבחינת היחסים עם המבוגרים האחרים, אני חושב שג'אנל ואני סופר קרובים. אבל אני לא כל כך קרובה לשארכם", אמרה כריסטין לקבוצה. "ולבינתיים אני צריך את זה ככה."

קצת יותר משנה לאחר שכריסטין הכריזה על פרידתה מקודי, בקשר פרסמה את החדשות שג'אנל עזבה את קודי, עם מקור שחשף בלעדית שהיא "גדלה ממנו".

"ג'אנל הייתה צריכה להמשיך הלאה," אמר מקורב נוסף בקשרוהוסיפו כי הזוג לשעבר "התפרק" ו"לא היו תואמים יותר".

המקור הוסיף, "היא מצפה להשאיר את כל המטען הזה מאחור ולהתחיל חיים חדשים".

המשיכו לגלול כדי להסתכל אחורה על החברות הקרובה של כריסטין וג'אנל.

קישור מקור