ג'אנל 'מתמקדת בעצמה' פוסט קודי פיצול

נשות אחות כוכב ג'נל בראון אינו מרגיש בעל לשעבר קודי בראוןה"היעדרות" של לאחר הפיצול בדצמבר 2022, אומר מקור בלעדית בקשר.

"להתרגל לחייה החדשים לא היה קשה מאז שקודי כמעט לא היה בסביבה בשנים האחרונות", מסביר מקורב לג'אנל, 53, והוסיף כי האם לשישה "לא מתמקדת בכעס או טינה כלפיה" לְשֶׁעָבַר.

הפרק החדש של יליד יוטה כאישה רווקה בא אחריו בקשר פרסמה באופן בלעדי את החדשות בדצמבר 2022 ששגרירת Plexus סיימה את נישואיה הרוחניים של שלושה עשורים. סיפר ​​מקורב בקשר אך ורק בתקופה שבה ג'אנל "גדלה" מהפטריארך של משפחת בראון.

כאישה רווקה בפעם הראשונה מזה 30 שנה, ג'אנל "מתמקדת בעצמה ובילדיה", אומר המקור הקרוב בקשר.

צופי TLC הבחינו בסדקים בנישואיהם של ג'אנל וקודי שנוצרו במהלך העונה ה-17 של הסדרה הוותיקה, שהוצגה לראשונה בספטמבר 2022. כריסטין בראוןהעזיבה של נובמבר 2021 ממשפחת הרבים סיבכה את הדינמיקה של הבראון, קודי הודה בישול עם רק כריסטין היציאה של הכוכב השפיעה גם על מערכת היחסים שלו עם נשים אחרות ג'אנל, מרי בראון ו רובין בראון.

באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם; TLC

רק שבוע אחרי בקשר חשפה באופן בלעדי את הפרידה של ג'אנל וקודי, מרי, 51, אישרה את הפרידה שלה מכוכבת הריאליטי במהלך חלק 1 של נשות אחיות: אחת על אחת מיוחד. במהלך המאמר, מרי צפתה בקטע של קודי שהודה שהוא לא מחשיב את עצמו יותר בעלה.

"הוא אומר, 'לא, אני לא מחשיב את עצמי נשוי למרי'", אמר מרי למנחה סוקניה קרישנן. "כאילו, הוא פשוט קיבל את ההחלטה. אף פעם לא שמעתי אותו אומר לי את זה".

למרות שרובין היא האישה היחידה שנותרה לקודי, ייתכן שהיא לא תהיה להרבה זמן. בינואר 2023, מקור נפרד חשף כי מוכר המכוניות לשעבר "בהחלט מחפש באופן פעיל" אישה חדשה בעקבות הפילוגים שלו.

"הוא פוליגמיסט גאה, זה אורח החיים שהוא רגיל אליו ובמוחו", קבע המקורב בינואר 2023. "קודי אולי לא מלכוד לאישה המודרנית הממוצעת, אבל יש הרבה נשים בקהילה הזו שיעשו זאת. קפוץ על ההזדמנות להיות אחת מנשותיו".

באשר לג'אנל, היא חזרה לאחרונה לפלגסטף, אריזונה, לאחר שבילתה את עונת החגים בצפון קרוליינה עם בתה מדיסון בראון וחתן מברשת קיילב.

"מרגיש כמו אביב למרות שזה [the] סוף דצמבר… אינצ'ים של שלג בבית בפלגסטף", זרחה ג'אנל דרך הסטוריז שלה באינסטגרם בדצמבר 2022. "אהבתי להיות אצל מאדי".

קישור מקור