ג'אנל נהנית מ-Fun Night Out' לאחר פיצול של קודי

היא רעה! נשות אחות כוכב ג'נל בראון נהנתה מבילוי עצבני עם כמה חברים תוך כדי זריקת גרזן בעקבות הפיצול שלה קודי בראון.

"היה כל כך כיף במקום מקומי לזריקת גרזנים כאן בדגל [sic]", אישיות TLC, 53, כתבה את הכתובת an אינסטגרם פוסט בשבת, 21 בינואר. "לילה כיף עם חברים!! שמח על כמה העצות שהצוות נתן לי שעזרו לי סוף סוף לקבל [an] גרזן לתקוע. אני חייב לומר שאני עדיין לא ממש טוב בזה – אנחנו נחזור!"

הפוסט של ג'אנל הציג צילומים שונים של אותה זורקת גרזן לעבר בול הקיר, וכותבת על פני תמונה אחת ש"היה לה פיצוץ כזה" בהרפתקה.

רק שבוע לפני כן, ביקרה שגרירת Plexus במקום המאושר ביותר עלי אדמות עם בתה הצעירה, סוואנה בראון. ג'אנל וקודי חולקים את סוואנה, בת 18, בנוסף לילדים מדיסון, לוגאן, גייב, האנטר וגריסון.

באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם

"סוואנה דיברה עליי ללבוש זוג אוזניים", כתבה ג'אנל תמונת סלפי דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ב-16 בינואר, בעודה מחייכת בדיסני וורלד.

היציאות האחרונות של ג'אנל הגיעו קצת יותר מחודש לאחר מכן בקשר אישרה בלעדית שהיא והפוליגמיסט, בן 54, נפרדו לאחר שהיו ביחד כמעט 30 שנה. מקורב חשף בדצמבר 2022 שאישיות הריאליטי "התגברה [Kody]" בסוף.

"ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", הוסיף המקור.

במהלך חלק 3 של נשות אחיות: אחת על אחת tell-all, ששודרה ב-8 בינואר, ג'אנל הסבירה שהיא ואיש העסקים הופרדו במשך "חודשים".

"אני לא מחכה לו," היא הבהירה. "די התאבלתי על כך שהחלק הזה מהחיים שלנו נעלם. לא נשבר לי הלב. זה לא שובר את הלב עבורי כמו עבור כריסטין. פשוט התאבלתי שהחיים האלה נעלמו. הייתה לנו ריצה נהדרת".

עונה 17 של נשות אחות התחילה עם טלטלה כשכריסטין חשפה שהיא "החליטה לעזוב את קודי". הזוג לשעבר הודיע ​​בעבר על פיצול בנובמבר 2021 באמצעות חשבונות האינסטגרם שלהם.

לאחר שפרסמה את החדשות לנשים האחרות ג'אנל, מרי בראון ו רובין בראוןמשפחת הרבים חוותה שינוי גדול בדינמיקה שלה, והתפתחה דרמה בין הקבוצה.

לאחר שהתפרסמה הידיעה על הפרידה של ג'אנל וקודי, פרידתה של מרי מהפטריארך המשפחתי נחשפה זמן קצר לאחר מכן. האישה היחידה שיש לקודי כרגע היא רובין, 44.קישור מקור