ג'אנל, קודי לא מסכימים לגבי ילדים מבוגרים שחיים בבית

ג'אנל, קודי לא מסכימים לגבי ילדים מבוגרים שחיים בבית

נסכים שלא להסכים. נשות אחות כוכב ג'נל בראון ובעל קודי בראון מתלבטים לגבי הפילוסופיה שלו לגבי מתי מתאים לילדים הבוגרים שלהם לחיות בבית בתוך הדרמה המתמשכת שלו עם הבנים גבריאל וגריסון.

"תמיד הסכמנו – לפחות חשבתי שזה הסכם – שהילדים הגדולים ביותר יוכלו לחיות בבית כמה שיותר זמן, כל עוד זה ברכה לחייהם של הילדים האחרים", אמר קודי, בן 53, במהלך וידוי בסצנת בונוס ששותפה באמצעות חשבון האינסטגרם של TLC ביום רביעי, 21 בספטמבר. "כל עוד זה לא משפיע או פוגע בחייהם של הילדים הצעירים יותר", הוסיף.

"פעילותו של גריסון, חיי החברה שלו, [as well as] הפעילות של גבריאל וחיי החברה שלו, הרחיקו אותי ואת ג'אנל ואותי מסוואנה", המשיך קודי. "ושניהם מבוגרים, הם יכולים לצאת. אני כל כך כועס על זה."

"האם אני הולך לסלק את הבנים שלי כשהקורונה משתוללת בכל מקום? לא, לא," צלצלה ג'אנל.

האקס של קודי, כריסטין בראוןבאה להגנתה של אחותה לשעבר, והוסיפה כי, "כל עוד מישהו מהילדים שלנו צריכים אותי, אני שם עם כל מה שהם צריכים".

"אני מאמינה בתוקף שאתה חייב להתחיל את חייך, אבל זה בשום אופן לא אומר שאני הולך למחוק אותם", אמרה כריסטין, בת 50. "אתה מוצא דרכים להתחבר לילדים שלך וזה לא משנה היכן הם גרים. זה לא משנה איזו פוליטיקה יש להם. זה לא משנה איך הם מרגישים לגבי COVID. זה לא משנה אם יבקרו אותך".

אב ל-18 ושני בניו רבו על הכללים הנוקשים שלו על רקע מגיפת הקורונה. חוסר ההסכמה שלהם הגיע לנקודה שבה הם "לא דיברו", אמר קודי במהלך סיכום.

"אני קובע חוקים, אתם מצייתים להם. אני מבין שהשניים האלה היו צריכים את החיים החברתיים שלהם", הוסיף. "אני לגמרי מבין את זה. אבל במקרה הזה, COVID שונה", הוסיף. "זה שינה הכל עבור כולם, והם רוצים שהכל יהיה אותו דבר."

"הגעתי לנקודה שבה אני כל כך כועס על מה שקרה שאנחנו לא מתקשרים. ואני חושב שגם הם", הוסיף הפטריארך הפוליגמי.

אם לשישה ילדים הבהירה שהתסכול של בניה כלפי אביהם נובע יותר מסתם חוקי ה-COVID-19 שלו במהלך הפרק ב-18 בספטמבר.

"עבור הבנים שלי יש כל כך הרבה יותר מתרחש מאשר רק המאבק הזה על כללי ה-COVID של מי צריך להישמע", אמרה ג'אנל. "הם כבר הרבה זמן קלטו שהפוקוס של קודי, אתה יודע, הזמן שלו, הכל, בילה, הרוב בבית של רובין, אפילו כשגרנו בווגאס."

גאריסון, בן 23, בסופו של דבר לקח את העניינים לידיים שלו כשרכש בית ועבר בדצמבר 2021, בקשר אושר בזמנו.

הבית בן שתי הקומות באריזונה כולל ארבעה חדרי שינה ושני חדרי רחצה עם ריצוף עץ בכל רחבי, על פי רישום שנצפה על ידי בקשר.קישור מקור