ג'אנל, קודי של נשות האחות חוגגות את חג ההודיה בנפרד

נותן רמזים? נשות אחות כוכב ג'נל בראון חגגה את חג ההודיה בלי בעלה, קודי בראוןעל רקע שמועות מפוצלות.

ג'אנל, בת 53, עלתה לאינסטגרם ביום שישי, 25 בנובמבר, כדי לשתף תמונה ממפגש חג ההודיה של משפחתה בערב הקודם. היא חייכה למצלמה לצדה הילדים שלה סאוונה בראון, גייב בראוןרוברט בראון, מאדי בראון, האנטר בראון, לוגן בראון ואשתו, מישל פטי. בנוסף, קודי, 53, ו כריסטין בראוןהבן של פידון בראון הצטרף לחגיגות.

"קהל חג ההודיה שלנו. אסיר תודה למשפחה ולחברים. תודה @_michellepetty ו[email protected] על האירוח!" היא כתבה את התמונה.

אם לשישה ילדים שיתפה את התמונה מכיוון שהמעריצים שיערו שהיא וקודי נמצאים לקראת פיצול.

במהלך הפרק ה-20 בנובמבר של TLC בהצגה, קודי הודה שמערכת היחסים שלו עם ג'אנל הייתה נאבקת על רקע הפרידה שלו מכריסטין, בת 50.

באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם

"אני מתחנן לג'נל לקשר קרוב יותר," אמר קודי והוסיף כי הוא תמיד רצה שארבעת נשותיו "יהיו מערכות יחסים קרובות".

“אני במקום מאוד פגיע ואם אני חוצה קו, האם היא תחצה עוד קו? וסוג זה של ציניות נובעת, אני חושב, מהתנתקות של 20 שנה בנישואי רבים ומעזיבה של כריסטין", אמר הפטריארך בראון בכתב וידוי. "אני לא חושב שג'אנל או אני כנים או מציאותיים במערכת היחסים הזו כשאנחנו מתקשרים אחד עם השני על הדברים האלה."

קודי הודה אז שהוא מרגיש כאילו ג'אנל "דוחה" אותו ו"בוחרת לקבל א [relationship] עם כריסטין" במקום זאת.

כריסטין – שיש לה קשר הדוק עם ג'אנל – הכריזה על פרידתה מקודי בנובמבר 2021 לאחר יותר מ-25 שנות נישואים.

"קודי ואני התבגרנו ועשיתי את ההחלטה הקשה לעזוב", היא שיתפה אז באמצעות אינסטגרם. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

עוד הוספת שמן למדורת הספקולציות, דודתה של כריסטין, קריסטין דקרמסופר באופן בלעדי בקשר זֶה היא מאמינה שג'נל עזבה את קודי "לפני זמן רב".

"באשר לכל מערכת יחסים, כל נישואים נוגעים, אני חושב [Janelle’s] דומה ל, ב מרי [Brown]'במצב שבו היא פשוט נשארת בנישואים שהם לא באמת נישואים", אמרה קריסטין בנובמבר 2022. "אני לא חושבת שהיו להם נישואים הרבה זמן, הרבה זמן. זה פשוט אפלטוני".

בנוסף להיותו נשוי רוחנית למרי, בת 51 ולג'אנל, קודי גם נשוי כחוק רובין בראון.

קישור מקור