ג'אנל של נשות האחות בבית אחרי חג המולד בלי קודי

ג'אנל של נשות האחות בבית אחרי חג המולד בלי קודי

מתמקמת בחזרה. אחרי שבילתה את עונת החגים הרחק מבעלה לשעבר קודי בראון, ג'נל בראון הוא שוב בפלגסטף, אריזונה.

ניגשה לרשתות החברתיות כדי לחלוק את החוויה שלה עם "דרמת הטיולים" המתמשכת שפוקדת את ארצות הברית, ג'אנל שיתפה שהטיול שלה לצפון קרוליינה יתארך ב"כמה ימים נוספים", ותאפשר לה לספוג את השמש ולזמן עם בתה , מדיסון בראון. במיוחד נעדר מהחגיגות שלה קודי, שג'אנל חולקת איתה שישה ילדים.

"מרגיש כמו אביב למרות שזה [the] סוף דצמבר… אינצ'ים של שלג בבית בפלגסטף", כתבה ג'אנל בסטוריז שלה באינסטגרם ביום חמישי, 29 בדצמבר. "אהבתי להיות אצל מאדי", היא המשיכה.

מדגישה את זמנה בצפון קרוליינה עם בתה, חתנה מברשת קיילב ושני נכדיה (עם שלישי בדרך), ג'אנל נראתה ממש בבית כשהיא מצטלמת מול עץ חג המולד ואופה עוגיות לסנטה בערב חג המולד. תקופת החגים הגיעה רק שלושה שבועות לאחר מכן בקשר פרסמה את החדשות שג'אנל סיימה את נישואיה הרוחניים של כמעט שלושה עשורים עם קודי, עם מקורב שחלק באופן בלעדי שהיא "גדלה" מכוכב ה-TLC.

"ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", שיתף אז המקור. קודי אישר מאוחר יותר את הפיצול שלהם, וסיפר למצלמות במהלך הפרק ב-11 בדצמבר של נשות אחיות, "אני נפרד מג'אנל, ואני גרוש ממנה כריסטין [Brown]."

מיד לאחר החדשות, ג'אנל המשיכה לצאת לדרך בכוחות עצמה, לבלות עם המשפחה בלי קודי. ב-11 בדצמבר, שגריר פלקסוס אירח ארוחת ערב עם כריסטין ו"ילדי Flagstaff", פונים לרשתות החברתיות כדי לשתף מבט פנימי על הלחמניות הטעימות שמתבשלות בתנור. כריסטין – שנפרדה עם קודי בנובמבר 2021 – נתנה את תמיכתה בהחלטתה של ג'אנל ברורה לאורך כל חודש דצמבר, ופרסמה ציטוטים מעוררי השראה בסטוריז שלה באינסטגרם על כך שהיא "לא מפחדת" ויש לה "מטרה".

בינתיים, מעריצים צפו בנישואין של כריסטין וג'אנל עם קודי מתפרקים במהלך עונה 17 של תוכנית ה-TLC המצליחה, כשהתסכול של קודי היה מרכיב מרכזי במתח במצלמה. מוכר המכוניות לשעבר האשים את כריסטין בעצירת הפיוס שלו עם אשתו הראשונה (ועכשיו לשעבר) מרי בראון ואפיין אותה כ"שחקנית משחק". סיפר ​​מקורב נפרד בקשר באופן בלעדי שההתפרצויות של קודי נבעו מכך שהוא "נבוך" מכך שנישואיו הסתיימו.

קישור מקור