ג'אנל של נשות האחות "לא חושבת על" לצאת עם פוסט-קודי

רק היא. פחות מחודש לאחר מכן בקשר פרסמה את החדשות זֶה נשות אחות כוכבים ג'נל בראון ו קודי בראון פיצול, מקור חושף בלעדית שכוכבת TLC עדיין לא מוכנה להחזיר את עצמה לשוק ההיכרויות.

"היא לא חושבת על או רוצה לצאת עם מישהו כרגע", אומר מקורב לג'אנל, 53, בקשרמציינת שאמא לשישה "מתמקדת בעצמה ובילדיה" לאחר שסיימה את נישואיה עם קודי.

ה המקור המשיך ואמר שג'אנל – שנישאה רוחנית לקודי, 53, ב-1993 – לוקחת את הפרק החדש הזה כאישה רווקה. "ההתרגלות לחייה החדשים לא הייתה קשה מאז שקודי כמעט לא הייתה בסביבה בשנים האחרונות", ממשיך המקורב, ומוסיף כי שגריר פלקסוס "לא מתמקד בכעס או בטינה כלפי קודי".

למרות שג'אנל מאמצת את חיי הרווקות, א סיפר ​​מקור נפרד בקשר בינואר שקודי "בהחלט מחפש באופן פעיל" אישה חדשה לאחר הפרידה שלו מאשתו השנייה ג'אנל, אשתו השלישית כריסטין בראון – מי הודיע ​​שהיא נפרד מאיש העסקים בנובמבר 2021 – ואישה ראשונה מרי בראוןWHO אישר שכוכב ה-TLC עזב אותה במהלך נשות אחיות: אחת על אחת tell-all ששודר בדצמבר 2022.

באדיבות TLC

"הוא פוליגמיסט גאה, זה אורח החיים שהוא רגיל אליו", הסביר המקורב, והוסיף שקודי לא יהיה "מרוצה" מנישואים מונוגמיים לאישה הרביעית רובין בראון – בן זוגו היחיד שנותר.

המקור הוסיף, "קודי אולי לא מלכוד את האישה המודרנית הממוצעת, אבל יש הרבה נשים בקהילה הזו שהיו קופצות על ההזדמנות להיות אחת מנשותיו."

בקשר דיווחה בלעדית שג'אנל עזבה את קודי אחרי כמעט 30 שנות נישואים בדצמבר 2022. מקור חשף שהיא "גדלה" מהפטריארך הפוליגמי לאחר שנים של מתח מורגש בין בני הזוג – שחלק גדול ממנו תועד בעונות 16 ו-17 של נשות אחות – ו"הבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה."

מקור שלישי נאמר בעבר בקשר שג'אנל – שחולקת את הילדים לוגן, מאדי, האנטר, גאריסון, גייב וסוואנה עם קודי – "חיה בשקר" ו"צריכה להמשיך הלאה" כי היא ויליד ויומינג "לא היו תואמים יותר".

המקורב הוסיף, "היא מצפה להשאיר את כל המטען הזה מאחור ולהתחיל חיים חדשים".

קישור מקור