ג'אנל של נשות האחות לא 'תוכה להכנעה' מאת קודי

עומדת על שלה. נשות אחות כוכב ג'נל בראון אמרה שהיא לא רוצה "להרביץ לכניעה" על ידי בעלה, קודי בראון.

בקטע טיזר ליום ראשון, 11 בדצמבר, פרק ששותף על ידי אֲנָשִׁיםג'אנל, 53, וקודי, 53, התווכחו על האופן שבו הפטריארך בראון כללים נוקשים סביב COVID-19 יצרו מתח במשפחתם.

קודי הצהיר כי הוא מאמין שג'אנל "אשמה בכך שלא הייתה לי שום כבוד לגבי חוקי ה-COVID", שבניהם גייב ו חֵיל הַמַצָב התמודדו עם.

"אתה מבקש ממני לבחור בין הילדים שלי לבינך", אמרה לבעלה.

הוא המשיך וטען שג'אנל "זלזלה" במה שהוא ניסה להשיג על ידי יישום הנחיות קפדניות של COVID-19, והוסיף, "אני כועס לעזאזל כי כולם שמו את זה עליי."

"כשאני סוף סוף חולה מ-COVID, זו הייתה חוויה דמוית מוות", המשיך. "אני מבין שאתה פשוט לא יכול לברוח מזה עד עכשיו. רק ניסיתי להגן על המשפחה שלי".

לאחר שציין שהוא אכף את הכללים כדי "להציל" את נשותיו וילדיו, קודי הטיח בבני משפחתו שלא כיבדו את רצונותיו. "ניסיתי להגן [my kids] וקיבלתי ביקורת ממך ומהבנים שלי. הביקורת הכי גרועה. אפס כבוד", אמר כוכב הריאליטי. "אתם תוהים למה אני כועס? עברתי 18 חודשים נרדף על ידי המשפחה שלי על הניסיון להגן עליהם. הלב שלי שבור."

בינתיים, ג'נל אמרה שהיא רואה את המצב "באופן שונה מאוד" וטענה שזו לא "אשמתה" שיש להם דעות שונות בעניין.

"קודי, עשיתי מה שיכולתי," היא ענתה. "הלכתי על קו בין הילדים הבוגרים שלי וביניכם וכל השאר. עקבתי אחר כל הנחיות ה-CDC."

האם לשישה ילדים עוד הביעה את תסכוליה בכתב וידוי, וציינה שהיא לא חשה צורך "להתגונן" בפני קודי על "אותו ויכוח ישן".

"ב-18 החודשים האחרונים הבנתי שאני די טוב. אני עצמאית, ואני לא הולכת לעמוד כאן ולצעוק עליי", המשיכה. "אני פשוט לא צריך את זה. אני לא ראוי לזה ואני לא צריך את זה".

בנוסף לגייב, 21, וגריסון, 24, בני הזוג חולקים ילדים לוגן, 28, מאדי, 27, צַיָד22, ו סוואנה18. קודי הוא אב ל-18 ילדים בסך הכל עם ג'אנל, מרי בראון, רובין בראון ואשתו לשעבר, כריסטין בראון.

TLC

הוויכוח הסוער של קודי וג'אנל מגיע על רקע בעיות אחרות במערכת היחסים שלהם, שתועדה בעונה 17 של TLC הופעה.

במהלך הפרק של 4 בדצמבר, ג'נל הודתה שניחשה שנית את נישואיהם.

"מעולם לא חשבתי שאהיה במקום שבו אטיל ספק במערכת היחסים שלי, אבל בשנים האחרונות התחלתי לתהות אם אנחנו מתאימים יותר [sic]", אמר שגריר פלקסוס. "אולי זה לא עובד לי יותר, אני לא יודע."

כוכבת הריאליטי הסבירה אז שהיא "קיבלה החלטות עבור [herself]"לאורך כל מערכת היחסים שלהם. "את לא יכולה לסמוך על בעלך שיענה על כל הצרכים שלך," הוסיפה ג'אנל.

קישור מקור