ג'אנל של נשות האחות, קודי מתווכחים על החיים בבית של כריסטין

בניית מתח. נשות אחות כוכב ג'נל בראון התווכחה עם בעלה, קודי בראוןעל שלא רצה לחיות בגרושתו כריסטין בראוןהבית של.

בקטע טיזר ליום ראשון, 27 בנובמבר, פרק ששותף על ידי בידור הערבקודי, 53, ניסה לשכנע את ג'אנל, 53, לקנות את הבית שחלק בעבר עם כריסטין, 50, לפני הפיצול ביניהם.

"אני רוצה בית," אמרה ג'אנל – שהתגוררה בקרוואן בשטח Coyote Pass של המשפחה בזמן הצילומים – לקודי. "אני מוכן להתמקם בבית שלי."

בהתייחסו לבית שהם מתכוננים לבנות, קודי הגיב, "כן, אבל אנחנו בעוד שנה מזה, גם אם נתחיל לבנות מיד."

"אני לא יכולה להרשות לעצמי את שתי המשכנתאות לבית," הגיבה ג'אנל מדוע היא לא רצתה לקנות את ביתה הישן של כריסטין. “אני לא יכול לקנות את הבית הזה ובכל צורה או צורה, לממן בית אחר, גם אם הוא קטן. אני פשוט לא יכול."

בעוד ג'אנל טענה שהיא לא יכולה לממן את הבית, היא גם ציינה שהיא לא רוצה לגור בבית שהיה בעבר בבעלות אחותה לשעבר. "אני רוצה להיות בשטח הנכס," היא הסבירה. "זו כל הסיבה שעשיתי את כל מה שעשיתי."

לאחר מכן, קודי אמרה שלג'אנל "חסרה יצירתיות" וטענה שהיא יצרה לעצמה בעיה על ידי קניית ה-RV מבלי להתייעץ איתו קודם.

"אם ג'אנל לא הייתה קונה את הקרוואן, היא הייתה יכולה לעמוד במשכנתא על הבית של כריסטין", אמר.

הוויכוח החריף כאשר קודי טענה שהיא יכולה להרשות לעצמה את שני הבתים. אם לשישה ילדים ירתה בחזרה כשהשיבה, "אני לא חושבת".

הטיעון מגיע אחרי הפטריארך בראון הביע את התסכולים שלו עם ג'אנל על רקע הפרידה שלו מכריסטין במהלך הפרק ב-20 בנובמבר.

בעוד קודי הסביר שהוא תמיד רצה שארבעת נשותיו "יהיו מערכות יחסים קרובות", הוא הודה שיש לו בעיה עם הקשר הקרוב של ג'אנל וכריסטין.

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

"אני מתחנן לג'אנל למערכת יחסים קרובה יותר," הוא אמר, והוסיף כי "הוא מרגיש כמו [Janelle’s] דוחה את זה ופשוט בוחר להיות אחד עם כריסטין."

קודי המשיך והסביר כיצד הפיצול השפיע ישירות על נישואיו האחרים. “אני במקום מאוד פגיע ואם אני חוצה קו, האם היא תחצה עוד קו? וסוג זה של ציניות נובעת, אני חושב, מהתנתקות של 20 שנה בנישואי רבים ומעזיבה של כריסטין", אמר בכתב וידוי. "אני לא חושב שג'אנל או אני כנים או מציאותיים במערכת היחסים הזו כשאנחנו מתקשרים אחד עם השני על הדברים האלה."

ה בישול עם רק כריסטין כוכב הכריזה על פיצולה מקודי בנובמבר 2021. "אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", TLC כתבה כוכבת בהצהרה דרך חשבון האינסטגרם שלה בזמנו. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדים היפים שלנו לתמוך במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

קישור מקור