גבי פטיטו תמונה של פנים חבולות שוחררה על ידי עורך דין

עו"ד בריאן סטיוארטמי מייצג גבי פטיטוההורים של, פרסמו תמונה שלא נראתה בעבר של בלוגרית הנסיעות עם חבורות על פניה רגעים לפניה בריאן לונדריהמפגש של משטרת יוטה. התמונה החדשה מגיעה כשההורים שלה ממשיכים לבנות תיק נגד משטרת מואב על אי הגנת בתם המנוחה.

התמונה צולמה על ידי גבי בטלפון הסלולרי שלה ב-12 באוגוסט 2021, בשעה 16:37 – בערך באותו זמן שקיבלה משטרת מואב שיחת 911 מאזרח מודאג לגבי תקרית לכאורה של אלימות במשפחה הזוג לשעבר. התמונה מציגה את ילידת לונג איילנד עם מה שנראה כמו דם על פניה וחבורות סביב העין. היא גם לובשת את אותה תלבושת שבה נראתה בזמן שהתראיינה למשטרת מואב במשך קרוב לשעה באותו יום לאחר שנעצרו ליד הפארק הלאומי קשתות.

על פי הצהרה שניתנה ל בקשר מאת סטיוארט ביום שלישי, 7 בפברואר, משטרת מואב "לא הקשיבה לגאבי" ו"לא הצליחה לחקור את פציעותיה ואת חומרת התקיפה שלה".

פרקר ומקונקי

תלונה מנובמבר 2022 פורסם באתר האינטרנט של משרד עורכי הדין Parker & McConkie ביום שני, 6 בפברואר, טוענת עוד כי למרות התיעוד של פציעותיה ו"ניסיונה לספר לקציני מואב", התעלמו לחלוטין מהחומרה והמשמעות של סוג זה של תקיפה ופציעה.

תוך ציטוט של מומחי אלימות במשפחה, עורך הדין של משפחת פטיטו טוען שהתמונה החדשה של פציעותיה מעידה ש"גבי נחנק ו/או נחנק ככל הנראה על ידי בריאן לפני שהמשטרה הגיעה ב-12 באוגוסט 2021", וכי משטרת מואב לא הצליחה לעשות זאת. לזהות את "החטיפה האלימה" של פניה של גבי כ"מבשר קריטי למותה בסופו של דבר בחנק שהתרחשה זמן קצר לאחר מכן."

משרד עורכי הדין מציין גם כי "מחקר אלימות במשפחה מראה שאם קורבן לאלימות של בני זוג אינטימיים נחנק או נחנק אפילו פעם אחת, יש סיכוי גבוה יותר ב-750% להיהרג על ידי אותו אדם", וכי התמונה שלא נראתה קודם לכן. מפציעותיה של גבי עולה כי גם משטרת מואב "לא פעלה לפי ההכשרה, המדיניות והחוק של יוטה" כדי להגן עליה מפני המתעלל שלה לכאורה.

היעלמותה של גבי אחזה במדינה לאחר שבריאן חזר לנמל הצפוני של הוריו, פלורידה, הביתה מטיול הכבישים שלהם בלעדיה, אבל עם טנדר פורד טרנזיט משנת 2012 שלה. היא דווחה כנעדרת על ידי משפחתה ב-1 בספטמבר 2021.

בריאן, שהפך לא אדם בעל עניין ב-15 בספטמבר, הוריו דווחו כנעדרים ב-17 בספטמבר – שלושה ימים לאחר שמשפחת לונדרי סיפרה למשטרה מתי ראו אותו לכאורה בפעם האחרונה, אם כי ציר הזמן של היעלמותו השתנה במהלך החקירה.

א גוף תואם לתיאור של גבי נמצא ביער הלאומי ברידג'ר-טיטון בוויומינג ב-19 בספטמבר, ויומיים לאחר מכן, ה-FBI פרסם הצהרה האומרת כי הגוף נחקר מאת חוקר מקרי המוות במחוז טיטון ד"ר ברנט בלו "אושרה" להיות גבי.

לאחר מצוד ארצי של כמעט חודש, נמצאו שרידיו של בריאן בפארק הסביבה Myakkahatchee Creek ב-20 באוקטובר, יחד עם שקית יבשה המכילה את חפציו, כולל יומן שבו הוא הודה ברצח גבי. ה-FBI אישר את זה השרידים היו שייכים לבריאן דרך רישומי שיניים למחרת. כן נקבע כך בריאן מת מפציעת ירייה עצמית לראש.

משטרת מואב – שהנחה בקשר לעיריית מואב – סירבו להתייחס למקרה הפעיל.

אם אתה או מישהו שאתה מכיר חווה אלימות במשפחה, אנא התקשר לטלפון המוקד הלאומי לאלימות במשפחה בטלפון 1-800-799-7233 לתמיכה סודית.

אם אתה או מישהו שאתה מכיר נמצא במצוקה רגשית או שוקל להתאבד, התקשר ל- קו החיים הלאומי למניעת התאבדויות ב-1-800-273-TALK (8255).

קישור מקור