ג'ד, קייטי דוגר חושפים את סיפור האהבה: היכרויות, נישואים, ילדים

היה היה פעם. ג'דידיה דוגר ואישה קייטי דוגר (לבית Nakatsu) נשואים כבר יותר משנה וסוף סוף שיתפו את סיפור האהבה המלא שלהם עם מעריצים בפעם הראשונה.

ה סומך על בוגרים לקחו את העוקבים המקוונים שלהם כל הדרך חזרה לפעם הראשונה שהם נפגשו לחתונה שלהם ב-2021 ביום שני, 22 באוגוסט 2022, YouTube וִידֵאוֹ. קייטי הסבירה שהם נפגשו לראשונה באפריל 2019 כשג'ד חילקה פליירים לאירוע, עם זאת, היא לא יכלה להשתתף כי היא עבדה במשרה מלאה במשרד הכלא בפלורידה.

"אז, מהר קדימה לפברואר 2020, ממש שבועות לפני ש-COVID השפיע על העולם", אמרה בסרטון לפני שחשפה שהיא חזרה לאריזונה אבל עבדה במשרד הכלא בפלורידה עם ג'ד. "לא היה לי מושג שג'ד עומד להיות שם. הכרתי הרבה מהאנשים שעשו את הטיולים בכלא, אבל מעולם לא היינו שם באותו זמן לפני כן", המשיכה.

לאחר שהופתעו לטובה מכך שג'ד הולך להיות בטיול, השניים תקפו את זה כמעט מיד, גם אם נוספה איזו גישה מגעילה לשיחה הראשונית שלהם. "הייתי כמו, 'הו, היי קייטי, את זו שגנבה את כל הקפה מבית הקפה'", אמר ג'ד. "רציתי להצחיק ולומר משהו כדי שהיא תבין אותי."

באדיבות ג'ד דוגר/אינסטגרם

קייטי הגיבה במהירות ואמרה שהיא אפילו לא שתתה קפה, מה שחיבר את ג'ד באותו רגע. "היא הייתה חצופה ואהבתי את זה. אז, משם הייתי כמו, 'וואו. הבחורה הזו נהדרת, אני חייב להכיר אותה'", הוסיף.

השניים שוחחו כל בוקר במהלך ארוחת הבוקר בניסיון ללמוד יותר אחד על השני, אבל שמרו על זה בקפדנות כי הם ידעו שהם גרים בשתי מדינות שונות כמו קייטי גרה באריזונה וג'ד בארקנסו. אחרי שהטיול הגיע לסיומה והם נפרדו, אישיות הריאליטי לא הצליחה להוריד אותה מהראש.

"אמרתי, "אדוני, אם זה ממך, אני מתפלל שתעשה נס. כאילו, אפשרו לנו להיפגש שוב ולהתראות'. וכאן נפתחה הזדמנות", הסביר ג'ד.

במאי 2020, ג'ד ואביו ג'ים בוב דוגר ואח ירמיהו דוגר פנו לפיניקס, אריזונה כדי לאסוף אוטובוס שרכשו, ונשארו בביתה של קייטי במהלך הטיול שלהם. לאחר שאנשי דוגר חזרו הביתה לארקנסו, ג'ד נשאר בקשר עם אביו של אהובתו, שבסופו של דבר שיחק קופידון.

הזוג סוף כל סוף התחילו לצאת באוגוסט 2020 ושמרו על מערכת היחסים שלהם בחיים על ידי FaceTiming תמיד ולבקר אחד את השני פעם בחודש. שישה חודשים לתוך הרומן שלהם, ג'ד ידעה שהיא "האחת" והעלתה את השאלה הגדולה בחג האהבה בשנת 2021. הם התחתנו ב-3 באפריל 2021, כשהם התנשקו בפעם הראשונה על המזבח.

"עבורנו, זה היה הדבר הכי מיוחד שהציל את הנשיקה הראשונה שלנו ואני עדיין זוכר את הנשיקה הראשונה הזו, ואני אזכור אותה עד סוף חיינו", אמר ג'ד.

קישור מקור