ג'ובס, מה הם עושים למחייתם

אקסטרים אחיות לוקח קשרי אחים לקיצוניות ו ג'ורדן ליין ו רנדי ליין לקחו את הקשר התאומים שלהם לשלב הבא. עם הופעת הבכורה שלהם בעונה 2 של סדרת TLC, לג'ורדן ורנדי – המכונה "אחיות קאנטרי שיק" – יש חלומות "אגדות" להתחתן עם אחים זהים. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על העבודה של ג'ורדן ורנדי, איך הם מתפרנסים ועוד!

מהן העבודות של 'האחיות הקיצוניות' של ג'ורדן ורנדי?

ג'ורדן ורנדי עבדו בעבר כמעודדות NFL עבור יוסטון טקסנס.

"כשאנחנו לא מפרגנים, אנחנו אוהבים ללמד ריקוד, לבלות עם משפחה וחברים ולעשות קניות", התאומים במהלך ההיכרות עם הסרטון שלהם לעונת 2022. "סגנון הריקוד האהוב עלינו הוא היפ הופ והמסעדה האהובה עלינו היא צ'יזקייק פקטורי."

באדיבות רנדי ליין/אינסטגרם

איך עוד ג'ורדן ורנדי מתפרנסים?

מלבד היותם רקדנים, ג'ורדן ורנדי מקבלים כעת משכורת מ-TLC על הופעתו בעונה 2 בתאריך אקסטרים אחיות.

ג'ורדן ורנדי מרוויחים גם באינטרנט כמשפיעי מדיה חברתית, ולעיתים קרובות עובדים עם מגוון מותגי בריאות ובריאות.

איפה חיים 'האחיות הקיצוניות' ג'ורדן ורנדי?

ג'ורדן ורנדי הם מקרוקט, טקסס.

בשנת 2021, ג'ורדן חשפה שהיא עברה שעתיים ליוסטון הסמוכה, טקסס.

על מה עוסק 'אחיות קיצוניות'?

אקסטרים אחיות הופיע לראשונה ב-TLC בשנת 2021. על פי תיאור התוכנית, "האובססיה של האחיות זו לזו היא מעל העליונה, והן מסרבות באופן לא מתנצל לשנות דבר מהדרכים הלא שגרתיות שבהן הן חיות את חייהן".

האם ג'ורדן ורנדי נשואים?

ג'ורדן ורנדי "חלקו הכל בחיים ביחד" והמעריצים יצפו כשהתאומים הולכים בעקבות החלומות שלהם עד לצאת לדייט ומתחתנים עם אחים תאומים זהים. הצופים יראו את הרומנים מתנגנים על המסך עם שותפים דניאל קלמנט ו דרק קלמנט.

לפי האינסטגרם שלהם, התאומים הצליחו ונישאו לבעליהם התאומים. ג'ורדן נישאה לדניאל בנובמבר 2021, בעוד התאומים שלהם קשרו את הקשר ביוני 2022.

"חלומות מתגשמים. התפללנו לזה כל חיינו אבל זה נראה בלתי ניתן להשגה כי זה כל כך נדיר", שיתף ג'ורדן ביוני 2022. "אבל הנה אנחנו, תאומים זהים נשואים לתאומים זהים. אלוהים הוא טוב."

האם 'האחיות הקיצוניות' ג'ורדן ורנדי באינסטגרם?

ג'ורדן ורנדי שניהם פעילים מאוד באינסטגרם.

ניתן למצוא את ירדן מתחת לידית: jordanlclement. בינתיים, שם המשתמש של אחותה רנדי הוא: רנדירייקלמנט.

תאריך בכורה של 'אחיות אקסטרים' עונה 2

עונה 2 של אקסטרים אחיות בכורה ב-TLC ביום שני, 23 בינואר, 2023, בשעה 21:00 ET/PT. ניתן להזרים את העונה הקודמת ב-Discovery+.קישור מקור