ג'וב גוונדלין בראון של נשות האחות: איך היא מרוויחה כסף

נשות אחות כוכב גוונדלין בראון ידועה בהופעותיה לצד הוריה, קודי בראון ו כריסטין בראוןבסדרה ארוכת השנים של TLC – אבל איך עוד היא מרוויחה כסף? המשיכו לקרוא כדי לקבל פרטים על העבודה של גוון, מה היא עושה למחייתה ועוד.

מה עושה כוכבת 'נשות אחיות' גוונדלין בראון למחייתה?

מלבד היותה אישיות טלוויזיה בריאליטי, גוון היא כיום סטודנטית באוניברסיטת צפון אריזונה, שם פגשה במקרה את ארוסה, ביאטריז קווירוז.

באדיבות גוונדלין בראון/אינסטגרם

"סיימתי עם הגמר", כתב בוגר TLC באינסטגרם מדצמבר 2022.

גוונדלין הלכה בעבר גם בעקבות השיווק הרב-שכבתי של משפחתה.

"אני שונא את זה. אני שונא את החיים שלי. יש לי MLMs", היא אמרה במהלך סרטון YouTube מינואר 2023. "זה נמשך כמו קיץ, אבל בסופו של דבר מכרתי לג'אנל כמה סכינים."

איך אחרת גוונדלין בראון של נשות האחיות מרוויחה כסף?

מלבד הלימודים והצילומים, גוון גם מרוויחה כסף על Patreon, פלטפורמה שבה מעריצי TLC יכולים להתחבר עם יליד יוטה ברמה אינטראקטיבית יותר. גוון מציעה מערכת מדורגת המספקת מפגשי שאלות ותשובות אינטימיות וסרטונים בלעדיים, עם מחירים הנעים בין 2 ל-10 דולר לחודש.

"כאישה דו מינית אוטיסטית, אני מרגישה שהחוויה שלי עם פוליגמיה, מורמוניזם וטלוויזיה בריאליטי היא די ייחודית", כתבה בביוגרפיה שלה. "אני נרגש לשתף איך היו החיים שלי ושל משפחתי מאחורי הקלעים, שם אין מצלמות שישפיעו על ההתנהגות שלנו".

האם הכוכבת של נשות האחות גוונדלין בראון מאורסת?

גוון וחברתה ביאטריז התארסו בנובמבר 2022 לאחר שבעה חודשים של היכרויות.

"אני מאורס," ה נשות אחות alum כתבה פוסט באינסטגרם שהראה את שתי הנשים יחד על שמיכה לבנה, מכוסה בורדים אדומים ונרות כשהן בחוץ בשלג.

גוונדלין היא האדם השני במשפחתה שיצא, כאחיה הגדול לאון בראוןבחר לעשות זאת בפרק של הסדרה בינואר 2017.

גוון רמזה לצאת בפוסט בטוויטר ממאי 2021, וכתבה, "כילד, תמיד הייתי טוען, 'אם אני מספיק מבוגרת כדי לדעת שאני סטרייט, אז הם מבוגרים מספיק כדי לדעת שהם הומואים ,' אבל כנראה לא הייתי מספיק מבוגרת כדי לדעת שאני קווירית עד גיל 17. אז הבדיחה עליי".

קישור מקור