גווינת' פאלטרו מספרת להיילי ביבר שהיא 'פ-קדה' לאביה: וידאו

עושה דברים מביכים! גווינת פאלטרו התבדח ל היילי ביבר שהיא "התעללה" עם אבא שלה, סטיבן בולדווין"בשירותים."

מייסד Goop, 49, הופיע בפרק מיוחד בסדרת היוטיוב של היילי מי בחדר האמבטיה שלישהוצג לראשונה ביום רביעי, 27 ביולי. עם כניסתה לחדר האמבטיה של מייסד רוד ביוטי, גווינת' החמיאה להיילי, בת 25, ואמרה, "וואו, זה ממש חדר האמבטיה", לפני שחשפה, "אני חושבת שאני מכירה את אבא שלך ואת הדודים שלך".

היילי, מצידה, צחקה והשיבה: "זה הדבר האהוב עלי שאנשים אומרים לי. יש סיפורים?"

גווינת' המשיכה להיזכר ב"סרט עצמאי זעיר" שעשתה בגיל 20 לצד סטיבן, 56. הסרט, שכותרתו גברת פרקר ומעגל הקסמיםשוחרר בשנת 1994.

"זה היה ממש מזמן, אבל הוא היה נהדר. הוא היה כל כך נחמד," ה איש הברזל אמרה שחקנית. היילי השיבה, "תאר לעצמך אם היה לך איזה סיפור אימה והיית כמו, 'הוא היה נורא. זה היה סיוט לעבוד איתו'”.

לב ראדין / הוצאת פסיפיק / שאטרסטוק; אנדי קרופה / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

גווינת' מצידה אמרה, "זה יהיה גרוע", לפני שעשתה בדיחה מביכה. "או אם אני, כאילו, הרסתי את אבא שלך בשירותים? … לא עשיתי זאת, לא,״ היא צייצה.

"טוב, טוב לדעת. בסדר," היילי החזירה. במשך שאר הסרטון בן 19 הדקות, הצמד דיבר על כל מה שקשור לטיפוח עור ושייקים. שתי הנשים שיתפו בסרטון את אהבתן לשייקים, וכפי שמעריצים יודעים, שייק הבוקר האהוב על היילי הפך ויראלי ב-TikTok בחודשים האחרונים.

"חברנו ל[email protected] כדי ליצור את השייק התומך בעור הכי טעים: שייק תות גלייז עור של היילי ביבר", Erewhon Market בלוס אנג'לס הוכרז דרך אינסטגרם ביוני. "השייק המיוחד של היילי זמין לזמן מוגבל בכל ה-Tonic Bars ולמשלוח – נסו אותו לפני שהוא נעלם!⁠"

בעקבות ההכרזה, מעריצים בקליפורניה נהרו ל-Erewhon כדי לטעום מהמשקה, רק כדי לגלות שהוא עלה 17 דולר. מאז משתמשי TikTok נכנסו לאפליקציה עם סרטוני הדרכה של שייקים בבית עם אותו טעם, אבל עולים הרבה פחות. עם זאת, ייתכן שלגרסאות עשה זאת בעצמך לא תהיה אותה השפעה על העור כמו שייק Erewhon!

"תמיד עסקתי בטיפוח העור, מאז שהייתי נער", סיפרה היילי בית זיקוק29 ביוני על מסע הטיפוח שלה. "יופי ובריאות היו בולטים במשק הבית שלי. אמא שלי מברזיל והיא תמיד השקיעה בטיפול בעצמה. צפיתי בה כל חיי מטפלת היטב בעור שלה בשמש, לובשת SPF כל יום, נותנת לחות. אני חושב שרק גדלתי צופה בה, צופה בסבתא שלי, בשניהם יחד [were] כל כך השקיעו בטיפוח ויופי בעור והם בהחלט החדירו [that] בתוכי."קישור מקור