גוון סטפני, בלייק שלטון מבקרים את הוריה ליום האם

גוון סטפני, בלייק שלטון מבקרים את הוריה ליום האם

יום המשפחה! גוון סטפאני ובעל בלייק שלטון כולם היו חיוכים במהלך ביקורם בסוף השבוע של יום האם בבית הוריה.

אמנית "Hollaback", בת 52, הדהימה בזוג מגפיים לבנים אותם שילבה עם חולצה לבנה וארוכת שרוולים וחצאית שחורה. היא גם אבזרה עם קלאץ' בהדפס דמקה שחור ולבן עם פרחים לטיול שלהם בשבת, 7 במאי. זמרת "ארץ אלוהים", בת 45, לבשה חולצה עם צווארון פחם עם שרוולים ארוכים מופשלים, ג'ינס, נעליים חומות וביסבול כובע.

רק שבוע לפני כן, גוון נצפתה במשחק הבייסבול של בנה זומה, אשר בעלה לשעבר גאווין רוסדייל השתתפו גם כן. עם זאת, האקסים – שחולקים את זומה, בן 13, קינגסטון ואפולו – נשארו משני הצדדים של המגרש. בלייק לא נראה היה להשתתף באירוע ב-30 באפריל.

גוון ובלייק נפגשו לראשונה כשהצטרפה לצוות השחקנים של הקול במהלך עונה 9 ב-2014. הם התחילו לצאת בנובמבר 2015 – ארבעה חודשים לאחר שבלייק הגיש בקשה לגירושין מאשתו לשעבר מירנדה למברט לאחר ארבע שנות נישואים ושלושה חודשים לאחר שגוון הגישה תביעת גירושין מגווין, בן 56, לאחר 13 שנות נישואים. הגירושים של גוון ו-דה בוש הסתיימו באפריל 2016 והגירושים של בלייק ממירנדה, 38, הושלמו ביולי 2015.

אחרי כמעט שבע שנים ביחד, יליד אוקלהומה הציע נישואים לגוון באוקטובר 2020. הם קשרו את הקשר בטקס חתונה אינטימי בבית בחווה של בלייק בטישומינגו, אוקלהומה, ביולי אותה שנה.

"ב-3 ביולי 2021, חלומות אכן מתגשמים", כתבה גוון רומנטיקן אינסטגרם פוסט קרוסלה באותו חודש, שהציג תמונות מהטקס וקבלת הפנים שלהם. מלבד שמלת הכלה המהממת שלה, גוון בחרה גם "שמלת מסיבות" מסולסלת של ורה וואנג, מיני ללבוש, כפי שציינה בשורה נפרדת אינסטגרם פוסט בזמנו. מותג האופנה חלק את אותה תמונה של היפהפייה הבלונדינית והסביר את הפרטים המורכבים של העיצוב.

"שמלה בשביל הכיף. אהבה גדולה. לנצח יותר," קרא את כּוֹתֶרֶת ב-6 ביולי. "כל כך שמח בשביל שניכם! שולחת עוד אהבה! XXV. לקבלת הפנים, היא בחרה קרפ משי איטלקי לבן שושן בהתאמה אישית ושמלת מיני סטרפלס מטול מפולפלת בעבודת יד עם עלווה רקומה של משי, קריסטל ופאייטים, מטפטפת בעדינות מהמותניים במורד החצאית. הרקמה מודגשת על ידי זוג ציפורי אהבה שנתפרו ביד המסמלים את הזוג. אליהם מצטרפות שלוש ציפורי אהבה שמייצגות את ילדיה של גוון".

במרץ, זמר "Boys 'Round Here" פתח על איך הוא נפל על יליד קליפורניה במהלך הופעה ב- המנה הטובה.

"אני חושב שהיא מנעה ממני ללכת לתחתית המוחלטת", אמר אז בלייק. "זה היה ממש כמו ליפול מצוק ויד הושטה ותפסה אותי, ככה זה מרגיש."

חודש לאחר מכן, גוון שיתפה תמונה מתוקה מהחתונה שלהם דרך אינסטגרם.

"היום לפני שנה אחת ניסיתי שמלות כלה להתחתן עם בלייק שלטון", היא כתבה את הפוסט באינסטגרם שלה ב-27 באפריל.

גלול דרך הגלריה כדי לראות תמונות מביקור סוף השבוע של גוון ובלייק ביום האם.קישור מקור