גוונדלין בראון מטיח את אבא קודי בראון בסרטון

גוונדלין בראון מטיח את אבא קודי בראון בסרטון

נקודת מבט של בת. נשות אחות' גוונדלין בראון שיבחה את אמא שלה, כריסטין בראוןולכאורה הטיח את אבא קודי בראון לאחר צפייה בפרק עונה 17.

גוונדלין, בת 21, שיתפה את מחשבותיה על פרק 3 בסדרת ה-TLC המצליחה יוטיוב סרטון ששיתפה ביום שישי, 30 בדצמבר.

"אני אחד מהילדים מ נשות אחות, ואני מביאה פרספקטיבה ייחודית (אם אפשר להיות יותר ייחודי מפוליגמים בטלוויזיה בריאליטי) לאורח החיים של משפחתי כביסקסואל אוטיסט", כתבה. "מכיוון שאני דמות נישה כזו, חשבתי לחלוק את מה שעברתי כדי שאנשים יבינו וכדי שאחרים יתייחסו".

בתחילת הקליפ שלה, גוונדלין צפתה בווידויים של שני הוריה מהפרק, ושיבחה את בישול עם רק כריסטין כוכבת, בת 50, על הדרך שבה טיפלה בפרידתה מהפטריארך המשפחתי, בן 53.

"אמא שלי היא באמת אישה כל כך טובה", אמר כוכב הריאליטי. "היא כנראה יכלה לקחת אותו על כל מה שהוא שווה, וכאילו, לשדוד אותו עיוור, אבל היא באמת לא עשתה זאת. היא עזבה את זה בצורה מרשימה למדי [sic]."

לאחר מכן צפתה גוונדלין בקליפ של אמה כשהיא נזכרת כיצד היססה לפרסם על הפיצול שלהם ברשתות החברתיות מאז יום השנה שלה ושל קודי התקרב באותה עת. הזוג לשעבר הודיע ​​בפומבי על פרידתם בנובמבר 2021 באמצעות אינסטגרם.

מצדו, קודי הרהר כיצד גרושתו לא רצתה לשתף את החדשות באינטרנט כדי "להגן על [their] ילדים."

"זו הפעם הראשונה שאי פעם הצלחתי לומר 'בסדר, וואו. היא רצינית לגבי זה, "אמר קודי. "'אני רוצה להמשיך לבדוק אותו'", הוא הוסיף, בהתייחס למה שהוא חשב שכריסטין חושבת.

גוונדלין הגיבה בצחוק לאמירה של אביה ואמרה, "מצא לך גבר שנלחם בשבילך כמו שקודי בראון עושה."

זו לא הפעם הראשונה שבתם של כריסטין וקודי מדברת על משפחתה הפוליגמית. היא קראה לאחרונה רובין בראון בסרטון YouTube של 21 בדצמבר לאחר צפייה חוזרת בפרקים אחרים מעונת הסתיו 2022.

"אני מרגיש פחות עם רובין מלראות את זה", התוודתה האישיות הטרייה של TLC. "אבל אני מרגיש שזה לא מאוד הוגן מצדי, כי אני ממש לא אוהב אותה כאדם."

גלול למטה כדי לראות את כל מה שגוונדלין אמרה על הוריה.

קישור מקור