קודי בראון של נשות האחות מכנה את כריסטין בראון

גוונדלין של נשות האחות אומרת את 'משתפר' של קודי בתור אבא

שיפור קל. יוצאת לערוץ היוטיוב שלה ביום רביעי, 21 בדצמבר, כדי להגיב נשות אחות עונה 17, פרק 2, גוונדלין בראון הודתה שאביה, קודי בראון, הופך להורה מבין יותר עם הזמן.

האם אבא שלך אי פעם מסתכל אחורה ומבין את השקרים שהוא סיפר על סמך ההיסטוריה וההוכחות המתועדות? האם יש סיכוי שהוא יראה את הטעויות שלו וייצור קשרים טובים יותר עם ילדיו?" שאל מעריץ גוונדלין כשהיא ענתה על שאלות לאורך הסרטון.

"כאנשים אני חושבת שכולנו בדרך כלל בורים לגבי הטעויות שלנו וכאשר פגענו באהובינו, במיוחד באהובינו", אמרה בתגובה. "די לא סביר שנודה כשעשינו טעות."

מודה שקודי – שמשתף גוונדלין עם אשתו לשעבר כריסטין בראון – אינו "מושיט יד באופן פעיל" לילדים שלו, בן ה-21 אמר שבזמן שהיא יוזמת את הקשר ביניהם, כוכבת הריאליטי "משתפרת".

"הייתי צריך לפנות אליו ולשאול מתי הוא פנוי, אבל הוא עבד על זה", אמרה גוונדלין בסרטון שלה. "עם הזמן הוא ישתפר."

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

בתה של כריסטין המשיכה והדגישה ש"כמעט" אף אחד מהילדים בראון לא באמת צופה נשות אחיות, מודים שהמופע "מלחיץ" מנקודת המבט שלהם.

"זו רק דרמה לצופים, אבל עבורנו זו… משפחה", אמרה, לפני שהתוודתה על רגשותיה האמיתיים לגבי אחות אחות רובין בראוןשנותרה האישה היחידה שנותרה מהנישואים הפוליגמיים שהיו פעם ארבעה חזקים.

כידוע למעריצים, כריסטין עזבה את קודי בנובמבר 2021 לאחר 25 שנות נישואים, והלכה לאינסטגרם באותה עת כדי לאשר את הפרידה שלהם. כשנה לאחר מכן, בקשר פרסמה באופן בלעדי את החדשות ג'נל בראון הלך בעקבותיו, ועזב את קודי לאחר כ-30 שנות נישואים רוחניים.

רק כמה ימים לאחר מכן, מרי בראון אושר בהצצה של נשות אחיות: אחת על אחת פרק שקודי סיים את נישואיהם – שהיו חוקיים עד 2014 ורוחניים עד לפירוקם. רק רובין נשארה, וגם כריסטין וג'אנל – שחולקות מערכת יחסים קרובה – המשיכו לחלוק את חייהם הנועזים, מסעות הירידה במשקל והצמיחה האישית שלהן ברשתות החברתיות.

לא שונה מאמה, כריסטין, גוונדלין דחתה חלק ניכר מהמבנים שבהם היא גדלה, ואמרה לצופים בסרטון היוטיוב שלה ב-21 בדצמבר שהיא כבר לא חלק מקהילת הכנסייה הפונדמנטליסטית של ישוע המשיח של קדושי אחרון (FLDS). גוונדלין היא גם גלויה במדיה החברתית, ולעתים קרובות לוקחת את הסטוריז שלה באינסטגרם כדי לחלוק את דעותיה בנושאים פוליטיים וחברתיים – בשנת 2020, היא אפילו שקלה את הבחירות לנשיאות ואת האפשרות של נשיאות נוספת של דונלד טראמפ, למרות השמרנות הגלויה של אביה. טוויטר פוסטים.

ביוני 2022, גוונדלין הציגה לראשונה את חברתה, ביאטריז קווירוז, באינסטגרם בפעם הראשונה. בנובמבר השניים היו מאורסים. קודי טרם הגיב על אירוסיה של בתו בפומבי עד לפרסום.

למרות ששאר הילדים בראון אינם גלויים כמו גוונדלין, נשות אחות עונה 17 תיעדה את המתח המתמשך של קודי עם קומץ מילדיו. במהלך א נשות אחות לסיכום בפברואר 2022, ג'אנל הודתה כי לקודי היו מערכות יחסים מתוחות עם "[several] שֶׁל [his] ילדים", בעיקר בשל חוקי ה-COVID-19 הנוקשים שלו.



קישור מקור