גוונדלין של נשות האחות מטילה את קודי, שמועת בתו של רובין

מיישרים את השיא. נשות אחות כוכב גוונדלין בראון סגר שמועה מטרידה על אביה, קודי בראוןו רובין בראוןהבת של.

גוונדלין, 21, שיתפה סיכום של ה-TLC להראות דרכה ערוץ יוטיוב ביום רביעי, 11 בינואר, שם היא ענתה לשאלות מעריצים על משפחתה. בשלב מסוים, כוכב הריאליטי נשאל על תמונה שהסתובבה ברשת, שלכאורה הראתה את קודי, בן 53, "מתעסק" עם בתו החורגת זוֹהַר קוֹטבִי.

"לא, אבא שלי לא מנשק את הילדים שלו ככה," ענתה גוונדלין. "ברור שכילדים אנחנו נותנים לו קצת סמיך כי אנחנו ילדים, אבל לא, בכלל לא. אני כל כך מצטער שהוליכו אותך לחשוב כך. זה מזעזע."

רובין, 44, חולקת את אורורה, 19, עם בעלה לשעבר, דיוויד ג'סופ. קודי אימץ את אורורה ואחיה מנישואיה הקודמים של אשתו הרביעית לאחר שנישאו כחוק ב-2014.

גוונדלין – שקודי חולק איתו כריסטין בראון – לא התאפקה בכל הנוגע לביקורת על משפחתה בתקצירי יוטיוב. במהלך סרטון מדצמבר 2022, כוכבת הריאליטי הודתה שהיא לא מעריצה של רובין.

"אני מרגישה פחות עם רובין מלראות את זה", אמרה בזמן שסיפרה את עונה 17. "אבל אני מרגישה שזה לא הוגן מאוד מצידי, כי אני ממש לא אוהבת אותה כאדם".

איש הטלוויזיה ציין כי "כמעט אף אחד" מילדי בראון לא צופה בסדרה. "צופה [Robyn] גורם לי לאהוב אותה פחות בוודאות," הוסיפה גוונדלין.

עונה 17 תיעדה את סיום הנישואים של כריסטין וקודי, אשר מבשלת עם רק כריסטין המארח הוכרז בנובמבר 2021.

במהלך פרק בספטמבר 2022, כריסטין רמזה שהחביבות של אב לבני 18 כלפי רובין תרמה לסיום נישואיהם.

"אני חושבת שיש לו אישה אהובה ובגלל זה כל זה הוא כמו שזה", אמרה אז. "וכנראה, אני לא מתייחס אליה מספיק טוב."

בינתיים, רובין הטילה את טענותיה של כריסטין באותו פרק. "זו לא תלונה חדשה שקודי מעדיף אותי", אמרה.

קצת יותר משנה לאחר שכריסטין חשפה שנישואיה לקודי הסתיימו, בקשר פרסמה את החדשות ג'נל בראון נפרד מהפטריארך בדצמבר 2022.

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

בינתיים, מרי בראון לכאורה נרמז שקודי סיים את נישואיהם במהלך ה-Sister Wives: One on One ספר לכל ב-18 בדצמבר.

ב-10 בינואר, מרי וקודי שברו את שתיקתם ואישרו שהם עזבו את זה. בנוסף, אמו של אחד הסבירה שהפיצול שלהם דווח לפני שהם החליטו למעשה לסיים את נישואיהם.

"יש עוד כל כך הרבה מה לספר על הסיפור הזה, ואני מבטיח לך שהאמת שלי תסופר. אבל לעת עתה, דע שיש שלווה בלב שלי, ואין לי שום איבה כלפי קודי", כתבה מרי. "אני לא, ומתפלל שלעולם לא אהיה, במקום שבו אהנה להשמיע, או לראות אותך משמיע, הערות גסות ומשפילות עליו".

קישור מקור