גוונדלין של נשות האחיות פוגעת באח פאדון: עדכוני פיוד

אח ואחות זרועים. נשות אחות כוכב גוונדלין בראון הטיחה את אחיה פידון בראון בסרטון אכזרי בתוך הריב ביניהם.

"הוא עדיין המתעלל הסקסיסטי, ההומופובי, הטרנספובי, הגזעני, האלים שהוא תמיד היה במשך כמה שנים", אמרה אישיות TLC, בת 21, בקליפ, ששותף על ידי אינסטגרם חשבון מעריצים ביום שלישי, 17 בינואר. "הוא האדם הנורא ביותר שאי פעם היה לי מורת רוח להכיר, והייתי ממליץ בחום לקחת כל דבר שהוא אומר כעובדה. הייתי ממליץ לא לתת לו כל סוג של תמיכה גם אם אתה רק צופה בסוג התוכן שהוא מוציא".

נראה שגוון העירה את ההערות על אחיה במהלך סרטון חי בחשבון Patreon שלה שישה ימים לאחר שפיידון עלה לאוויר יוטיוב עם בלוגר ג'ון ייטס ב-11 בינואר, שם הוא רמז לכאורה לריב שלו עם אחותו.

"גוונדלין ניתקה את רובנו כי כולנו הומופובים סקסיסטים וגזענים", אמר בוגר המשמר הלאומי, לפני שהוסיף בציניות, "כן, כולנו הומופובים סקסיסטים וגזעניים. אבל בגלל שאני גבר לבן וחייל, אני סקסיסט".

באדיבות Paedon Brown/Instagram

אמנם לא ברור מתי החל הריב בין גוונדלין ופידון, אך תושב סולט לייק סיטי זעזע את המעריצים כשהודה כי תקף בעבר פיזית את אחותו.

"לפני שנים רבות, פישלתי. פגעתי בגוון", הודה פיידון בסרטון של TikTok Live במרץ 2022. "סטרתי לגוון אחרי כמה מילים שהוחלפו, ולקחתי את זה רחוק מדי וסטרתי לה. והיא חושבת שאולי אעשה את זה שוב, והיא מפחדת ממני, וזה בסדר. אני לא הולך להתווכח איתה. אני לא הולך להילחם על זה."

לאחר מכן הוא ציין כי אמם, כריסטין בראון, היה "מודע היטב לניסיון הזה". בנוסף לפידון וגוונדלין, כריסטין, בת 50, חולקת גם את הילדים מיקלטי, אספין, יסבל וטרואלי עם בעלה לשעבר, קודי בראון.

"אמא מנסה לעזור לה," המשיך פידון. "אמא יודעת שלעולם לא אעשה זאת [hurt her again]. אני יודע שלעולם לא אעשה זאת, אבל כואב לי לחשוב שאחותי חושבת שאני רוצה לפגוע בה. אני לא. אני לא רוצה לפגוע באחותי. אבל היא חושבת שכן, ואני אחכה עד שהיא תרגיש בסדר לדבר איתי, לדבר איתה. חשוב מאוד שאחותי [feels] בטוח סביבי."

באותו זמן, גוונדלין לא הגיבה מיד בקשרבקשתו של תגובה.קישור מקור