ג'וי-אנה דוגר נאבקת ב'סבלנות' בזמן גידול ילדים

נפתח. ג'וי-אנה דוגאר גילתה שהיא נאבקת ב"סבלנות" בכל הנוגע להורות שכן היא מצפה לתינוק מס' 3.

תוך כדי השתתפות בשאלות ותשובות עם מעריצים באמצעותה ערוץ יוטיוב ביום ראשון, 25 בדצמבר, התבקשה ג'וי-אנה, בת 25, לחלוק את "עצתה הטובה ביותר" לאמהות.

"אני לא מרגישה שאני אחת שיכולה לתת את העצה הזו כי אני עדיין באמצע זה ומבין את זה", היא התחילה.

לאחר שהודתה ש"סבלנות הייתה הדבר הכי קשה עבורי", אמרה כוכבת הריאליטי לשעבר שמעולם לא ראתה את אמה, מישל דוגר, "להתעצבן." ג'וי-אנה הסבירה, "ואני אומרת עצבנית כמו צעקות, כועסת, וכך הייתי כמו, 'אוי זה הולך להיות נהדר, כמו הורות'".

"אבל זה, אני חייבת להבין, זו בחירה שאמא שלי הייתה צריכה לעשות מדי יום, כמו דקה אחר דקה, וזה גורם לי להעריך כל כך על הדרך שבה היא גידלה אותנו הילדים ובכל מקרה", המשיכה. "כל זה בצד."

ג'וי-אנה – חולקת את הבן גדעון בן ה-4 והבת אוולין בת השנתיים עם בעלה אוסטין פורסיית' – הפכה לעיניים דומעות כשהיא המשיכה בתשובה. היא הודתה שלמדה ש"זה בסדר אם הם עושים בלגן, כל עוד אני יכול לעזור להם לנקות את זה וללמד אותם אחריות".

"אני חושב שפשוט לא להיות פרפקציוניסט גם לגבי הבית שלי," סומך על אלום המשיך. "דברים לא תמיד צריכים להיראות מושלמים, ולא תמיד חייבים להרכיב אותם כי זה השלב שבו אני נמצא."

ג'וי-אנה סיכמה, "אם אני תמיד כל כך לחוץ מזה שהכל במקומו, אז אני לא אהנה מהעונה שבה הילדים שלי נמצאים, אז אלה כמה דברים שלמדתי."

בוגרת TLC לשעבר שיתפה את התשובה לאחר שהודיעה שהיא ואוסטין, בת 29, מצפים לתינוק מספר 3. "תינוק מס' 3 בדרך!" ג'וי-אנה חשפה דרך אינסטגרם באוקטובר.

באדיבות ג'וי-אנה דוגאר/אינסטגרם

בני הזוג – שקשרו ב-2017 – שיתפו פרטים נוספים על ההריון ב- יוטיוב סרטון שפורסם באותו יום עם ההכרזה. בקליפ, שצולם במהלך הטיול של בני הזוג באלסקה, צפו המעריצים בהורים לעתיד רואים לראשונה את בדיקת ההריון החיובית. "ניסינו ושנינו מוכנים לקבל את מספר 3," אמרה ג'וי-אנה למצלמה כשהם מחכים לתוצאות. "אנחנו במקום ממש טוב עכשיו. אנחנו אוהבים את המשפחה שלנו. אנחנו מוכנים להתרחב ולכן אנחנו ממש ממש מקווים שניכנס להריון.קישור מקור