ג'ון גוסלין טוען שקייט 'גנבה' כסף מחשבונות בנק של ילדים

התפתחויות מזעזעות. ג'ון גוסלין טענה אשתו לשעבר קייט גוסלין "גנבה" יותר מ-100,000 דולר מקרן הנאמנות של הילדים שלהם, בעוד שהיא אמרה שהיא פשוט "לווה" את הסכום הגדול עבור הוצאות מחיה, אמר מקור בקשר על תלונה שג'ון הגיש ב-2018.

האקסים הקימו בעבר חשבון נאמנות עבור שמונת ילדיהם – בנות תאומות מדלין ו קארה ושישים אדן, קולין, יואל, אלכסיס, חנה ו לאה – שבו הרווחים שלהם מהופעות ואירועי קידום מכירות יישמרו בטוחים עד שהגיעו לגיל 18.

טלוויזיה/קובל/שטרסטוק

עם זאת, ג'ון טען שהוא הבחין בסכום גדול בסך של יותר מ-100,000 דולר חסר בחשבונות הנאמנות כאשר השיג משמורת על האנה וקולין וראה את דפי הבנק שלהם, אומר המקורב. בקשר אישר את הראשון ג'ון וקייט פלוס 8 star הגיש את התלונה ב-22 במרץ 2018.

ג'ון גוסלין משמורת האנה קולין
ג'ון גוסלין/אינסטגרם

קייט הודתה שמשכה 50,000 דולר מהנאמנות של ילדיה פעמיים. היא טענה שהיא "לווה" את המזומנים "כדי לשרוד", והוסיפה שהיא זקוקה לו כדי "לעמוד בהוצאות שלה ושל הילדים". באותה שנה, ה קייט פלוס 8 אלום רכש בית של 750,000 דולר על שפת האגם בצפון קרוליינה.

ה רוקדים עם כוכבים אלום הודתה בעדות כי גם לווה כסף מתאגיד בבעלותה במשותף עם ילדיה על מנת לרהט את ביתה. באותה תקופה, קייט טענה שהיא לא הרוויחה שום הכנסה ב-2019.

הופעת הריאליטי האחרונה שלה בטלוויזיה הייתה סדרה בת שישה פרקים בשם קייט פלוס דייטים, ששודרה בקיץ 2018. על פי הדיווחים היא הרוויחה 40,000 דולר לפרק עבור הסדרה הקצרה. בימים אלה, קייט עובדת כעת כאחות בצפון קרולינה, אך גם הרוויחה כסף מחברת ארבעה ספרים ומקבלת תשלום כדי להופיע בפומבי.

קייט נימקה במהלך המקרה שהיא הוציאה אלפי דולרים על חינוך ילדיה מכיסה הפרטי. "אני מתכוונת ששילמתי 387,000 דולר עבור שכר הלימוד בבית הספר הפרטי שלהם מההכנסה שלנו, לא מהאמון לאורך השנים", היא אמרה במסמכים. "אז, אני מתכוון, אני לא מחפש לאסוף את זה, אבל לוויתי 100,000 דולר מהנאמנות של הילדים. והוא חייב לי 387,000 דולר מבחינה טכנית".

על פי הדיווחים, השופט פסק לטובת ג'ון בשנת 2021, בציינו כי "אין ראיות להחזרים" או שקייט לא הרוויחה הכנסה כלשהי.

"אם אלו באמת היו הלוואות, צריכות להיות ראיות להחזרים מתישהו בעתיד", כתב השופט על פי הדיווחים, והוסיף כי "הראיות אינן תומכות בטענה של האם שכושר ההשתכרות שלה אפס". הוא גם קבע שהיא חייבת בתשלום מזונות ילדים.

לפי הדיווחים, יליד פילדלפיה נמצא בזלזול בבית המשפט ונגזר עליו לשלם שכר טרחת עורך דין בסך 1,500 דולר לג'ון, שקיבל גם שליטה בחשבונות הנאמנות של האנה וקולין.

קייט הגישה תביעה נגדית ב-2019, בטענה שבתי המשפט ביצעו טעות בנוגע לחוסר ההכנסה שלה. התיק נדחה בנובמבר אותה שנה. נציג של ג'ון מאשר בקשרהמקור של.

מאז ג'ון הטיח בקייט על כך שלקחה את הכסף, וכינה את מעשיה "מגעילים" ו"שגויים מבחינה מוסרית" במהלך ראיון עם השמש פורסם ביום חמישי, 18 באוגוסט.

"אתה לא יכול לחיות רק מכספם של הילדים שלך," ה טיפול זוגי אמר אלום. "הורים לא אמורים למשוך כסף מהחשבונות האלה בלי רשות ובלי לערוך ניירת שהם ישלמו אותם בחזרה, אבל היא לא הציגה שום ניירת ולא בוצעו תשלומים".

באשר לילדים שלהם, "חנה וקולין ממש כועסים" על אמם, אמר ג'ון והוסיף, "עכשיו האנה וקולין הם בני 18, זה תלוי בהם להגיש נגדה תביעה אזרחית כדי לקבל את הכסף בחזרה."

עורך דינה של קייט סירב להגיב כאשר הגיע אליו בקשר.

קישור מקור