ג'ון גוסלין 'תאהב' שקייט תתנצל בפני קולין

מחזיק תקווה. ימים אחרי קולין גוסליןהראיון הנפיץ של ספר הכל, אומר באופן בלעדי מקור בקשר את האבא הזה ג'ון גוסלין "אשמח אם קייט [Gosselin] ראה את הראיון והתנצל על מה שקרה".

בעוד אישיות TLC לשעבר מנסה להסתכל על הצד החיובי, המקורב אומר "הוא לא עוצר את נשימתו" כשזה מגיע לאשתו לשעבר שמושיטה יד. "ג'ון גאה להפליא בקולין", מציין המקור. "כל אחד יכול לראות שהוא גדל למבוגר מכבד, אדיב ועובד קשה למרות היחס של קייט אליו".

תוך כדי דיבור עם בידור הערב ביום שני, 28 בנובמבר, הראשון ג'ון וקייט פלוס 8 כוכב, בן 18, חשב על הסתכסכות שלו עם אמו, שהכניסה את קולין לראשונה למוסד לבעיות התנהגות לכאורה ב-2016. "אני בטוחה שלקייט היו ידיים מלאות עם שמונה ילדים, אבל זה לא מצדיק את הצבתו. במצב זה", ממשיך המקור ומציין כי "זה די ברור" שקולין "מעולם לא היה צריך להיות ממוסד".

למרות שלקולין הייתה ילדות קשה, הוא לא נתן לניסיון שלו להרתיע אותו מלהשיג את מטרותיו. "בגיל 18 הוא הולך לבית הספר, יש לו עבודה במשרה מלאה ויש לו רמה כללית בראש על הכתפיים", מוסיף מקורב. "קולין עבד קשה על עצמו ובאמת יש לו עתיד מזהיר. אני רק מקווה שקייט צופה ויש לה איזושהי חרטה על מיסוד שלא לצורך. לקולין היו אתגרים שבכל מצב משפחתי אחר היו מתמודדים איתם בבית ובטיפול, אבל נראה היה שהאג'נדה של קייט להתמקד בהצגה באה במקום הראשון".

לאחר שקולין עזב את מכון הבריאות ההתנהגותי של פיירמאונט, הוא הלך לגור עם ג'ון, בן 45, שקיבל משמורת פיזית ובלעדית על קולין בשנת 2018. הגירושים של ג'ון וקייט הסתיימו בדצמבר 2009.

Shutterstock (2)

"אחרי שהייתי שם, לא הייתה לי מערכת יחסים איתה. אפילו לפני [being] שם, אני לא חושב שהייתה לנו מערכת יחסים גדולה ואני חושב שזה רק המשיך להרוס את זה עוד יותר", אמר קולין לרשת, מאוחר יותר הוסיף כי הוא רוצה "להאמין שזה בגלל הטלוויזיה ומה שיש בציבור. עין עושה למשפחה."

מקור נאמר בעבר בקשר שקייט "תהיה פתוחה" לפיוס עם בנה המנוכר, למרות ש"היא עדיין מרירה על דברים שהוא אמר" עליה. "הוא הילד שלה, והיא אוהבת אותו בלי קשר, אבל היא יכולה להיות מאוד מרושעת", הסביר המקורב. "ברגע שאתה חוצה אותה קשה להתאושש."

למרות כל הקשיים התמודד קולין בילדותו, מספר המקור בקשר שהוא "למד להתעלות מעל הכאב" ו"מקווה שיום אחד יוכל להתאחד עם אחיו ואחיותיו" – קארה, מאדי, לאה, אלכסיס, ג'ואל ואדן – שלדבריו הוא לא דיבר עם בעוד "חמש או שש שנים עכשיו". עם זאת, הוא שומר על קשר עם האחות האנה, שגם ג'ון קיבלה את המשמורת עליה.

נציג של ג'ון גוסלין לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור