ג'ון לג'נד חושף מדוע הוא וקניה ווסט "אינם חברים"

חותכים קשרים. ג'ון אגדה גילה שהוא ו קניה ווסט הם כבר לא חברים אחרי הראפר של "Jesus Walks". דעות פוליטיות הפכו ל"יותר מדי".

הקרונר "הכל" בן ה-43 חשף כי הוא וקניה, בן 45 "אינם חברים כמו פעם" במהלך הופעה ב- פודקאסט "קבצי הגרזן".אשר שוחרר ביום חמישי, 4 באוגוסט.

"אני באמת חושב בגלל שחלקנו בפומבי על התמודדותו לתפקיד, התמיכה שלו [Donald] חֶברְמַןאני חושב שזה הפך להיות יותר מדי בשבילנו לשמור על הידידות שלנו, בכנות", הסביר ג'ון למנחה הפודקאסט דוד אקסלרוד. "הוא היה מוטרד מכך שלא תמכתי בריצה שלו לנשיאות ארצות הברית מסיבות מובנות".

בעוד ג'ון ציין שהוא "לא היה לבד" בחוסר התמיכה במטרות הפוליטיות של קניה, הוא שיתף שהמוזיקאי של "דונדה" "לא היה מרוצה" מזה. ג'ון הוסיף, "באמת שלא היינו קרובים מאז".

האמנים שנפגשו במהלך הימים הראשונים של הקריירה שלהם תמכו בפומבי במיזמים המוזיקליים של זה. עם זאת, נראה שהקשר ההדוק ביניהם הסתיים. עם זאת, לג'ון היו עדיין דברים חיוביים לומר על חברו לשעבר ומשתף הפעולה "האמיתי מאוד".

דייב אלוקה/סטארפיקס/שטרסטוק

"אני חושב שהוא היה מאוד פתוח עם מי שהוא והמאבקים שלו בבריאות הנפש", אמר זמר "אור ירוק". "אז, אני חושב שאין בו הרבה שאנשים לא מבינים. כאילו, הוא היה די בחזית עם הדעות שלו, המאבקים שלו, כל הדברים שהוא מתמודד איתם. ואני חושב שמה שאתה רואה איתו זה פחות או יותר מה שאתה מקבל. אני לא מרגיש שהוא אדם נפרד לגמרי בפרטיות מאשר בפומבי. אני חושב שאתה די רואה את קניה האמיתי בפומבי."

חודשים לפני הופעתו של ג'ון בפודקאסט, קניה תקף את יליד אוהיו קורא לו "מכירה" במהלך ראיון בנובמבר 2021.

"גם ג'ון לג'נד וגם ביג שון, כשהתמודדתי לתפקיד, התרגלו מהר על ידי הדמוקרטים לבוא אל הילד הזה שבעצם שינה את חייהם", אמר קניה ב הפודקאסט "Drink Champs". בזמן. "ואני לא מתנדנד עם אף אחד מהם ואני צריך את התנצלותי."

קניה המשיך ואמר שהם "מפוחדים".

שון הגדול34, מצדו, הגיב להערות עם הופעת "Drink Champs" משלו בעוד ג'ון נשאר קוצר שפתיים עד עכשיו. "בדיוק ביקשו ממני להיות ב-'Drink Champs' הבא אז אני מניח שאתה מדבר משוגע", צייץ הראפר "I Don't F–k With You" בטוויטר לפני שידור פרק הפודקאסט. לאחר מכן, הוא הופיע בפודקאסט.

"בשנת 2015, כשזכיתי ב-VMA עם Ye וג'ון לג'נד… הייתי האדם הראשון שצייץ, 'Kanye for President'. הראשון, נכון?" שון טען. "כששמעתי על מה הוא מדבר, זה לא היה הגיוני, אחי."

קישור מקור