ג'וני דפ נתן לקייט מוס שרשרת יהלומים מ-But Crack

ג'וני דפ נתן לקייט מוס שרשרת יהלומים מ-But Crack

ג'וני דפ בחרה בדרך מאוד יוצאת דופן להציג את החברה דאז קייט מוס עם שרשרת יהלומים מהממת במתנה. דוגמנית העל גילתה שהוא החביא את אבני החן בסדק הישבן שלו והכניס אותה למכנסיו כדי לאחזר את הפריט.

דוגמנית העל קייט, 48, שברה כמה מהלוקים הבלתי נשכחים שלה לאורך השנים ב-1 וִידֵאוֹ ל ווג הבריטי ונתקלה בתמונה מטקס פרסי האופנה של CFDA לשנת 1995, שם לבשה שמלה לבנה של ג'ון גליאנו ושרשרת נוצצת המורכבת כולה מיהלומים על צווארה.

"שרשרת היהלומים הזו שג'וני נתן לי, הם היו היהלומים הראשונים שהיו לי אי פעם. הוא הוציא אותם מהחריץ של החור שלו", היא הסבירה בקליפ, שפורסם ביום רביעי, 31 באוגוסט.

'יצאנו לארוחת ערב, והוא אמר, 'יש לי משהו בתחת, אתה יכול להסתכל', ושאלתי 'מה?' והנחתי את ידי במכנסיים שלו ושלפתי שרשרת יהלומים. את שרשרת היהלומים הזו," שיתפה קייט בעודה מצביעה על התמונה שלה עונדת את התכשיטים המהממים.

ג'וני, 59, וקייט יצאו מ-1994 עד 1998 והיו אחד הזוגות הלוהטים של "זה" בעשור בתקופת הזוהר שלהם. היופי הבריטי חשפה מאוחר יותר שהיא סבלה משברון לב קיצוני בעקבות הפיצול שלהם, מה שהוביל ל"שנים" של דמעות.

"אין אף אחד שאי פעם באמת הצליח לטפל בי. ג'וני עשה את זה קצת. האמנתי למה שהוא אמר," אמרה קייט יריד ההבלים באוקטובר 2012. "כמו אם הייתי אומר, 'מה אני עושה?', הוא היה אומר לי. וזה מה שהתגעגעתי כשעזבתי. באמת איבדתי את המדד הזה של מישהו שיכולתי לסמוך עליו. סיוט. שנים על גבי שנים של בכי. הו, הדמעות!"

קייט העידה בסופו של דבר בשמו של ג'וני במהלך משפט ההשמצה שלו ב-2022 נגד אשתו לשעבר אמבר הרד. כשהשחקנית העלתה תקרית לכאורה שבה היו מעורבים קייט וג'וני, זה פתח את הדלת לצוות המשפטי שלו לקרוא לדוגמן לשעבר של קלווין קליין כעד.

"אני רק רואה את אחותי הקטנה עם הגב לגרם המדרגות וג'וני מתנדנד לעברה. אני לא מהסס או מחכה. אני פשוט חושבת מיד על קייט מוס ועל המדרגות, והתנדנדתי אליו", טענה אמבר במהלך עדותה, כשהיא לכאורה מתייחסת לשמועה שלפיה ג'וני היה אלים לכאורה עם קייט.

קייט הכחישה שג'וני דחף אותה במורד המדרגות. במקום זאת, היא אמרה למושבעים שהיא למעשה החליקה וג'וני תומך ואכפתי. "כשיצאתי מהחדר, החלקתי במורד המדרגות וכאבתי בגב. וצרחתי כי לא ידעתי מה קרה לי, וכאב לי. הוא חזר בריצה לעזור לי ונשא אותי לחדר שלי וקיבל טיפול רפואי".

באשר למה קייט הסכימה להעיד על שודדי הקאריביים בשמו של אלום, היא אמרה לתוכנית הרדיו של ה-BBC דיסקים באי המדבר ב-22 ביולי, "אני יודע את האמת על ג'וני. אני יודע שהוא מעולם לא בעט בי במורד המדרגות. הייתי חייב לומר את האמת הזו." מאוחר יותר זכה השחקן בתיק לשון הרע שלו, עם חבר מושבעים במחוז פיירפקס, וירג'יניה, שהעניק לו פיצויים בסך 15 מיליון דולר מאמבר ב-1 ביוני, תוך מתן 2 מיליון דולר עבור הצהרות שנאמרו על ידי הצוות המשפטי של האקס שלה בתביעה הנגדית שלה.

קישור מקור