ג'ורג'ינה רודריגז תמונות ביקיני: תמונות בגד הים הסקסיות ביותר

ג'ורג'ינה רודריגז תמונות ביקיני: תמונות בגד הים הסקסיות ביותר

התנהגות דוגמנית! ג'ורג'ינה רודריגז הוכיחה שהיא יודעת לנענע ביקיני על ידי פרסום מספר תמונות של בגדי ים באינסטגרם במהלך השנים.

ג'ורג'ינה עשויה להיות ידועה בקשר שלה עם שחקן כדורגל מקצועי כריסטיאנו רונלדולמרות שהדוגמנית יצרה קהל עוקבים משלה באמצעות המדיה החברתית. יש לה כרגע 39 מיליון עוקבים אינסטגרם. על חשבונה, הרקדנית חולקת תמונות שלה בביקיני ובמכון הכושר, כמו גם צילומים מתוקים שלה, כריסטיאנו ומשפחתם.

כריסטיאנו וג'ורג'ינה נמצאים יחד מאז 2017 והם קיבלו את ילדם הראשון, בתם אלנה מרטינה, מאוחר יותר באותה שנה. בני הזוג קיבלו את פניהם של תאומים באפריל 2022, אם כי אחד התינוקות – ילד – מת באופן טרגי זמן קצר לאחר.

כוכב הכדורגל הפורטוגלי שיתף את החדשות קורעות הלב בהצהרה דרך אינסטגרם. "בצערנו העמוק ביותר עלינו להודיע ​​שהילד התינוק שלנו נפטר. זה הכאב הכי גדול שכל הורים יכולים להרגיש". הוא הוסיף, "רק הלידה של התינוקת שלנו נותנת לנו את הכוח לחיות את הרגע הזה עם קצת תקווה ואושר".

כריסטיאנו המשיך והודה ל"רופאים והאחיות על כל הטיפול והתמיכה המומחית שלהם", וכתב כי "כולנו הרוסים מהאובדן הזה ואנו מבקשים בחביבות פרטיות בתקופה מאוד קשה זו". הוא סיכם את הצהרתו ב: "הילד התינוק שלנו, אתה המלאך שלנו. אנחנו תמיד נאהב אותך."

הספורטאי הוא גם אב לבן כריסטיאנו ג'וניור ולתאומים, הבת אווה והבן מטאו.

הוא לא חשף את זהות אמו של בנו הבכור. במהלך מונדיאל 2010, כריסטיאנו הודיע ​​שהוא הולך להפוך לאב בפעם הראשונה באמצעות פוסט בפייסבוק. "אמו של התינוק ואני הסכמנו, מכיוון שהיא מעדיפה שזהותו תישמר חסויה, שהבן שלי יישאר תחת האפוטרופסות הבלעדית שלי", כתב.

בינתיים, כריסטיאנו חשף שהוא הוליד תאומים שימוש באם פונדקאית בארצות הברית ביוני 2017.

הפוסטים של ג'ורג'ינה וכריסטיאנו ברשתות החברתיות מוכיחים שלילידת ארגנטינה יש קשר הדוק עם כל ילדיו של בן זוגה, שכן הם מופיעים באופן קבוע בתמונות יחד.

המשיכו לגלול כדי לראות את מראה הביקיני הסקסי ביותר של ג'ורג'ינה לאורך השנים.קישור מקור