ג'ורג' ואמל קלוני נצפו בליל דייט נדיר בניו יורק: ראה תמונות!

ג'ורג' ואמל קלוני נצפו בליל דייט נדיר בניו יורק: ראה תמונות!

כל כך מאוהב! ג'ורג' קלוני ואשתו, אמל קלוני (לבית אלאמודין), נראו נהנים לילה דייט נדיר בניו יורק.

ה אושן'ס Eleven שחקן, 61, ועורך דין, 44, החזיקו ידיים כשהם נראו עוזבים את מלון גריניץ' ביום חמישי, 22 בספטמבר. ג'ורג' נראה נאה כלאחר יד בחולצת טריקו, מכנסי ג'ינס ומגפיים, בעוד אמל המומה בשמלה שחורה ונוצצת. עקבי סנדל.

בני הזוג הכירו ביולי 2013 באגם קומו, איטליה. הם יצאו לדייט הראשון שלהם מאוחר יותר באותה שנה בלונדון, שם התבססה אמל באותה תקופה. בין שלהם רומנטיקה סוערתג'ורג' ידע שהוא מצא את אשת חלומותיו והם התארסו עד אפריל 2014. ה ER אלום העלה את השאלה עם טבעת יהלום בחיתוך אמרלד בן שבעה קראט.

רק שישה חודשים לאחר שהתארסו, הם קשרו את הקשר במהלך טקס רומנטי בוונציה, איטליה, ב-27 בספטמבר 2014, מול יותר מ-100 אורחים.

בעוד שג'ורג' ואמל מאוהבים בבירור, הם מעדיפים לשמור על הרומנטיקה שלהם פרטית. עם זאת, הם עשו הערות נדירות על מערכת היחסים שלהם בעבר.

בנובמבר 2020, ה כוח משיכה גילה ל-CBS שהצעתו הייתה ספונטנית. "מעולם לא דיברנו על נישואים כשהיינו יוצאים, ושאלתי אותה ישר", אמר אז ג'ורג'. "[It] לקח לה הרבה זמן להגיד כן. הייתי על הברך, בערך, 20 דקות. לבסוף אמרתי, 'תראה, אני הולך לזרוק את הירך שלי החוצה'".

נושא נוסף שג'ורג' היה כנה לגביו היה שלו מחשבות על הורות. הוא סיפר בעבר CBS הבוקר שהקמת משפחה לא הייתה "בראש סדר העדיפויות שלי". עם זאת, כל זה השתנה כאשר אמל נכנסה להריון עם תאומים בסוף 2016. הגעתם של התאומים הגיעה ב-6 ביוני 2017, כאשר היא ילדה לבת אלה ולבן אלכסנדר.

למרות שלא ידוע הרבה על חייהם כהורים, אמל נתנה עליה עדכון נדיר חיי הבית עם ג'ורג' והתאומים בהקרנת הבכורה של השטיח האדום של בר המכרזים באוקטובר 2021. "הוא בעיקר ללמד מתיחות לבינתיים. אבל נראה אם ​​זה יתפתח", אמרה בידור הערבט. לאחר מכן ג'ורג' צייץ, "טוב, אני חושב שאלו באמת יכולים להשתלם לאורך זמן." לא פלא שהבית שלהם מלא ב"אהבה וצחוק!"

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות מליל הדייטים של ג'ורג' ואמל.

קישור מקור