ג'וש דוגר חג המולד הראשון בכלא: תפריט, פעילויות

ג'וש דוגר עומד לחגוג את חג המולד הראשון שלו מאחורי הסורגים עם ארוחות ופעילויות מיוחדות, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי.

הם אמנם לא יהיו עם משפחותיהם ויקיריהם בחג, אבל ג'וש, בן 34, ושאר האסירים בשעה FCI Seagoville בסיגוויל, טקסס, עדיין יזכה לחגוג. לפי תפריט הכלא שהגיע לידי בקשרהאסירים ייהנו מארוחת בוקר שמורכבת משיבולת שועל חמה, עוגת ארוחת בוקר, לחם מחיטה מלאה המגיע עם מגוון ג'לי ומרגרינה, פירות טריים, חלב רזה וחלב שוקולד.

בינתיים, ארוחת הצהריים מגיעה עם אפשרויות של תרנגולות קורניש, חזיר מזוגג, פלפלים ממולאים ירקות, לזניה צמחונית, ברוקולי, תבשיל גבינה ואורז, פירה תפוחי אדמה עם רוטב עוף, קלח תירס עם חמאה, רוטב חמוציות, פשטידת חג מגוונת, לחמניות לארוחת ערב ומגוון משקאות.

לאחר שנהנה מארוחת צהריים בשפע, תהיה לאסירים אפשרות לכריך עוף, חמאת בוטנים, ג'לי, צ'יפס, קינוח, לחם מחיטה מלאה, משקה וחרדל ומאיו לארוחת ערב.

בכלא יש גם פעילויות מיוחדות שמתוכננות לערב חג המולד, הכוללות מתן אפשרות לאסירים ליהנות מסרט ולשחק במשחקים כמו גולף פוט-פוט, הטלת פריסבי, הטלת כדורגל, כדור קורן וכדורסל. גם פעילות הפנאי הרגילה של המוסד תהיה זמינה להשתתפות האסירים.

בדצמבר 2021, ג'ים בוב דוגר ו מישל דוגרהילד הבכור של הילד נמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים לאחר משפט בן תשעה ימים. עם זאת, האשמה על החזקת פורנוגרפיית ילדים בוטלה מאוחר יותר בדיון גזר הדין של ג'וש.

ג'וש "לכאורה השתמש באינטרנט כדי להוריד חומר של התעללות מינית בילדים", שיתף בעבר משרד התובע של ארה"ב במחוז המערבי של ארקנסו בהודעה לעיתונות. "דוגר החזיק לכאורה בחומר זה, שחלקו מתאר התעללות מינית בילדים מתחת לגיל 12, במאי 2019".

כוכב הריאליטי המושפל נידון לרצות 12.5 שנות מאסר במאי 2022. עם זאת, בקשר ביולי אישר שתאריך השחרור שלו שונה מאוחר יותר ל-12 באוגוסט 2032, שיסתכם רק יותר מ-10 שנים מאחורי סורג ובריח.

בזמן שג'וש מבלה את חג המולד בכלא, אשתו, אנה דוגרהוא שוקל לבלות את החג עם ג'ים בוב, 57 ומישל, 56, למרות מערכת היחסים המתוחה שלה עם משפחת בעלה.

פטסי לינץ'/שטרסטוק

"יש חלוקה משפחתית מאז שג'וש הורשע, אבל היא עשויה לראות את ג'ים בוב ומישל בחג המולד בארקנסו", חשף מקורב באופן בלעדי ל בקשר בנובמבר. "היא לא מוכנה לראות את כולם, אבל הילדים מתגעגעים לבני הדודים שלהם והעדיפות של אנה היא להבטיח לשבעת ילדיה חופשה נפלאה".

ה 19 ילדים וספירה אלום – שחולק ילדים מקינזי, מריאלה, מרקוס, מייסון, מייקל, מרדית' ומדיסון עם ג'וש – היה "מתרחקת" מאחיות בעלה.

"זה התחיל אחרי כמה בני המשפחה דיברו על מעצרו של ג'וש", סיפר מקורב נפרד בקשר באוקטובר. "אנה לקחה את זה כבגידה והיא עדיין לא מוכנה לסלוח לגמרי לכמה מבני משפחה."

קישור מקור