ג'וש דוגר לקח את החיים "כמובנים מאליהם" לפני הכלא "ריאליטי"

ג'וש דוגר לקח את החיים "כמובנים מאליהם" לפני הכלא "ריאליטי"

ג'וש דוגר "לקח כמובן מאליו" את חייו לפני שנכנס ל כלא טקסס Seagoville FCI במשך 12 השנים הבאות, אומר מקור בקשר באופן בלעדי.

הקיום ה סומך על אלום, בן 34, ברגע ש"היה נהרס", מוסיף המקורב. "למרות כל השטויות הקדושות שהוא פלט על סליחה ועל היותו אדם השתנה, תראה לאן זה הביא אותו".

ה"מציאות" החדשה של ג'וש בחייו בסיגוויל "נכנסה", מגלה המקור. "עכשיו, הוא יידע איך זה באמת הגיהנום."

מקור אחר סיפר בעבר בקשר שאבא לשבעה "מבוהלת מהכלא" כשהוא מתחיל את עונשו במוסד המאכלס יותר מ-1,700 אסירים.

"למרות שסיגווויל היא בעלת אבטחה נמוכה ואינה ידועה באלימות כלפי אסירים, זה קורה", המשיך המקורב. "והוא מתכוון למה שעמיתים פושעים ואסירים בזים: עבריין מין ילדים".

"אף אחד כאן לא מרחם עליו", חשף המקור.

למרות ה 19 ילדים וספירה מאסר של עלום של יותר מ-12 שנים והעובדה שהיא וג'וש לא יורשו כל ביקור זוגי במהלך תקופת שהותו במוסד הפדרלי, אשתו אנה דוגר "אינו הטיפוס שצריך לחפש או אפילו לשקול להתחיל חיים חדשים עם גבר אחר", אמר בעבר מקור נפרד בקשר לאחר גזר הדין שלו ב-26 במאי.

אף על פי שאנה, בת 34, תמשיך להיות לצד בעלה מרחוק, "יש הרבה גברים בולטים ודתיים בכנסייה שיעריכו וידאגו לאישה כמו אנה", הודה המקורב. "יש הרבה אהדה כלפיה."

ולמרות ש-12 השנים "ארוכות", גם ג'וש וגם אנה "לא היו המומים" ממשך הזמן שהוא יצטרך לשרת, אמר מקור רביעי בקשר.

"השופט עשה את הדבר הנכון, אבל יש כאלה שכבר אומרים שהעונש לא ארוך מספיק", הוסיף מקורב. "ג'וש לא חשב שהוא עומד לרדת, אבל הוא, אנה והמשפחה היו מוכנים לעונש מאסר ארוך יותר – לא ש-12 שנים זה לא הרבה… זה רע, אבל זה יכול היה להיות יותר גרוע."

"[Anna] מרגיש הקלה שזה נגמר", חשף המקורב.

ג'וש נמצא אשם בדצמבר 2021 בסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים, למרות שהאישום בהחזקה בוטל מאוחר יותר עם גזר הדין.

קישור מקור