אנה דוגר 'לא מוכנה להתרחק' מהבעל ג'וש בזמן שהוא ממתין לגזר הדין: 'היא מאמינה בו

ג'וש דוגר נידון ל-12 שנות מאסר לאחר גזר הדין

ג'וש דוגר נידון ל-151 חודשים – בערך 12.5 שנים – מאחורי סורג ובריח לאחר שנמצא אשם באשמת פורנוגרפיית ילדים, בקשר יכול לאשר.

השופט טימותי ל. ברוקס מסר את דברי גזר הדין למושפלים לְשֶׁעָבַר 19 ילדים וסופרים כוכב, 34, ביום רביעי, 25 במאי, חמישה חודשים בלבד לאחר שהורשע בסעיף אחד של קבלה ובסעיף אחד של החזקת תמונות פורנוגרפיה לילדים.

במהלך ההליך, השופט ברוקס קבע כי דוגאר לא הפיץ פורנוגרפיית ילדים ביודעין, וביטל את אחד משני האישומים. יתרה מכך, השופט ברוקס ימליץ על טיפול אופציונלי לעברייני מין לדוגאר השמש. דוגר ירצה את עונשו בסיגוויל, טקסס, או טקסרקנה, ארקנסו.

"אנו אסירי תודה על כך שהשופט דחה את סעיף 2 ודחה את בקשת הממשלה לעונש של 240 חודשי מאסר. אנו מצפים להמשך המאבק בערעור", עורך דינו של דוגאר טראוויס סטורי אמר בהצהרה ל בקשר.

לאחר שחרורו מהכלא, דוגר עומד בפני עד 20 שנות מאסר על תנאי, השמש דיווח. כמו כן, ייאסר עליו לראות את ילדיו ללא השגחה ולא יורשה להחזיק מחשב או לצפות בתוכן פורנוגרפי למבוגרים.

דוגר נלקח למעצר במרכז המעצר של מחוז וושינגטון בארקנסו זמן קצר לאחר פסק הדין האשם שלו בדצמבר 2021, שהגיע לאחר משפט של שישה ימים וקצת פחות משבע שעות של דיון. הוא נשאר בכלא עד לשימוע.

"אנו מעריכים את הדיונים הארוכים של חבר המושבעים", עורכי דינו של דוגאר ג'סטין גלפנד, איאן מרפי וטרוויס סטורי אמר בהצהרה ל E! חֲדָשׁוֹת בעקבות ההודעה, והוסיפו, "אנו מכבדים את פסק הדין של חבר המושבעים, ובכוונתנו לערער".

צוות ההגנה של דוגר הגיש מאוחר יותר ב-19 בינואר בקשה לזיכוי או משפט חדש אם הזיכוי יידחה.

מוכר המכוניות לשעבר נעצר באפריל 2021 ושוחרר מאוחר יותר בערבות. "דוגר החזיק לכאורה בחומר זה, שחלקו מתאר התעללות מינית בילדים מתחת לגיל 12, במאי 2019", לפי הודעה לעיתונות שחלקה משרד התובע של ארצות הברית במחוז המערבי של ארקנסו באותה עת. דוגאר הודה בחפותו הן בסעיף של קבלת פורנוגרפיית ילדים והן בסעיף של החזקת פורנוגרפיית ילדים במשפט באותו חודש.

במהלך המשפט, דוגאר נתמך על ידי אשתו, אנה דוגר (לבית קלר), שהודיעה שהיא בהריון עם תינוק מס' 7 שבועות לפני מעצרו. בני הזוג קיבלו את פניה של הבת מדיסון באוקטובר 2021, היא שיתפה באמצעות אינסטגרם באותו נובמבר תוך כדי הפסקה שלה במדיה החברתית. הם חולקים גם את הבת מקינזי, הבן מייקל, הבן מרקוס, הבת מרדית, הבן מייסון והבת מריאלה.

לא קרדיט/AP/Shutterstock

בקשר מאוחר יותר אישרה כי בעלה הועבר לבידוד מטעמי בטיחות בעודו ממתין לגזר דינו.

גזר הדין של דוגאר היה אמור להתרחש במקור ב-5 באפריל, אבל בקשר אישר כי הצוות המשפטי שלו הגיש בקשה לעיכוב הדיון. על פי מסמכים שהגיעו לידי בקשר במרץ, הצוות שלו ביקש לעכב את הדיון ב"כ-30 יום" על מנת שיהיה לי יותר זמן "לחפש מידע ותיעוד נוספים".

ההגשה גם ציינה שזה הפך להיות "קשה יותר לתזמן פגישות" עם הסנגור עקב "אמצעי זהירות סבירים של COVID-19 שהופעלו באופן מובן בכלא". השופט ברוקס חתם על הצו שאושר ימים ספורים לאחר מכן.

בשבועות שקדמו לשימוע של דוגאר, סיפר מקורב באופן בלעדי בקשר שאנה "לא מחשיבה גירושין" מ"אופציה" למרות עונש המאסר הממשמש ובא.

"חלק מקרובי משפחתה רוצים אותה, אבל זה נוגד את כל מה שיש בה", הוסיף מקורב. "ברור שאף אחד לא ישפוט אותה אם היא הייתה עושה זאת."

קישור מקור