ארוסה בת 90 הימים קארין יוצאת עם החבר ג'וש סייטר

ג'וש סייטר מפלרטט עם כריסטין בראון לאחר שקריין נפרדה

מבולגן. הרווק אלום ג'וש סייטר יורה בו נשות אחות כוכב כריסטין בראון בתוך הפיצול שלו מ ארוס בן 90 יום כוכב קארין שטאהלה.

"מהמם", הגיב בוגר אומת הרווקות, בן 35, מחשבון האינסטגרם הרשמי שלו, תחת אמא לשישה פוסט ב-6 בדצמבר.

כריסטין, 51, שהתגרשה לאחרונה מבעלה הפוליגמי, קודי בראוןבסדרת TLC הוותיקה, לא ענתה להודעה הפלרטטנית אבל המעריצים בקטע התגובות מיהרו לצאת להגנתה.

"בבקשה אל תתחיל איתה", כתב בחזרה אחד מהעוקבים שלה. "עברת שלוש נשים מתוכניות ריאליטי בטלוויזיה, אז אל תנסה להוסיף אותה לרשימה שלך."

רק בתחילת החודש, בקשר אישרו באופן בלעדי שג'וש וקארין, 26, הפסיקו את זה לאחר פחות מחודש אחד של היכרויות, בעקבות ויכוח על אחד האקסים שלו.

"היא שלחה לי הודעה ושאלה למה אהבתי את הפוסט של האקס שלי באינסטגרם", סיפר ג'וש בקשר בזמן. "אמרתי לה, לי ו [Love After Lockup alum] ליזי קוממס אל תדבר יותר, ופשוט ראיתי את הפוסט ולחצתי על כפתור הלייק ולא לדאוג, אבל היא נראתה נחושה להילחם".

הזוג עורר לראשונה שמועות רומנטיות בנובמבר 2022, לאחר שהבוגר של ABC העלה סרטון אינסטגרם בהשתתפות השניים מטיילים אחר הצהריים, כאשר יליד ברזיל עשה קמיע מיוחד בקליפ.

באדיבות ג'וש סייטר/אינסטגרם

"הם נפגשו באינסטגרם. הם התחילו לשלוח הודעות ומיד יצרו קשר", סיפר מקורב בקשר של הרומנטיקה באותה תקופה. "הם נמשכו פיזית זה לזה בהתחלה, אבל מאז הם התחברו על דברים עמוקים יותר כמו הילדים של קארין ומותו של אביו של ג'וש. הם עברו מהודעות באינסטגרם להודעות טקסט די מהר".

לפני מערכת היחסים של ג'וש עם קארין, הוא נקשר לאחרת ארוס בן 90 יום כוכב – יולנדה ליק. למרות פער הגילאים של 20 שנה, כוכבי הריאליטי בטלוויזיה החלו ברומן באוגוסט 2020 לאחר שתחילה הצטלבו דרכיהם ברצועת לאס וגאס. ג'וש ויולנדה התארסו באוקטובר 2020, לפני שנפרדו באותו דצמבר.

בעקבות הפרידה שלהם, סיפר ג'וש בקשר שיולנדה התחילה לתת את הכתף הקרה ותשלח רק תגובות של "מילה אחת או שתיים" כאשר היא משוחחת באמצעות הודעות טקסט.קישור מקור