ג'וש צריך "לפחד" מהכלא, "התעוררות גסה"

איימי קינג (לבית דוגאר) אומרת בת דודתה ג'וש דוגר הוא "מצפה להתעוררות גסה" אם ייגזר דינו מאחורי סורג ובריח בראיון וידאו בלעדי עם בקשר.

"אני באמת לא חושבת שאפשר לעשות צדק במאה אחוז עבור אותם קורבנות", אומרת איימי, בת 35. "אבל אני כן יודע – למעשה חיפשתי כמה פרטי כלא לאחרונה בגלל [I’m] רק מנסה לקבל מושג על מה באמת הולך לקרות לו… ואני הייתי מאוד מאוד מאוד חוששת לו הייתי."

כשנשאלה אם היא תעמוד בקצב של הראשון סומך על הדיון בגזר הדין הקרוב של star ב-25 במאי, ה 19 ילדים וסופרים אלום מתעקשת שהיא "לא תצפה בזה".

מאז איימי הביעה בעבר את תקוותה לג'וש, 34, לקבל את העונש המקסימלי, היא מספרת בקשר היא "בטח תחגוג" אם זה יקרה.

"אני ממש יכול לאהוב, לא לחשוב עליו כעל בן דוד שלי, אבל אני יכול לחשוב עליו כעל אדם נורא. אני ממש יכולה לחשוב עליו, כאילו, מעולם לא הכרתי אותו באמת", היא מסבירה לפני שהוסיפה שהיא מעולם לא "באמת, באמת הכירה אותו".

מלבד התפיסה שלה לגבי ג'וש, איימי מציינת "שעוד מפלצת, עוד מתעלל מורחקים, והם לא יכולים לפגוע בעוד ילדים".

"וזה משמח את ליבי כי זה אומר שהשופט עושה את העבודה שלו", היא מסכמת. "ביטחון המולדת עשה את העבודה שלהם. וזה מה שחשוב."

איימי קראה בפומבי לבת דודה שלה אנה דוגר על שעמדה לצידו של בעלה לאורך כל המצב. ביום שבת, 14 במאי, יליד ארקנסו שיתף סדרה של סרטוני TikTok שהופנו כלפי אנה.

אינסטגרם; Shutterstock; אינסטגרם

"אנה, אני אוהבת אותך", נשבעה איימי באחד הקליפים. "אהבתי אותך מהיום הראשון שנכנסת למשפחה שלנו, אבל תן לי להגיד לך משהו, אתה מראה לנשים בכל העולם שעוקבות אחריך שזה בסדר שיש מתעלל בבית שלך, סביב הילדים היפים שלך ."

איימי גם מספרת בקשר שהיא מאמינה שאנה, בת 33, עברה שטיפת מוח.

"זה שובר לי את הלב", מוסיפה כוכבת הריאליטי לשעבר, בהתייחסו לעמדתה של אנה. "אני לא אוהב את זה בכלל. ואני רק מקווה שהיא בסדר. ואני מקווה שהילדים שלה בסדר. אני באמת עושה זאת."

אנה חולקת שבעה ילדים עם ג'וש: מקינזי, מייקל, מרקוס, מרדית', מייסון, מריאלה ומדיסון, שהשניים קיבלו את פניהם באוקטובר 2021.

איימי מודה שהיא לא יודעת אם אשתו של ג'וש מאמינה שהוא חף מפשע, וגם טוענת שהיא לא הצליחה ליצור קשר עם אנה במשך "די הרבה זמן".

"הגעתי, לא הייתה תשובה," איימי מוסיפה. "אני לא רוצה לדבר בשבילה כי אני לא אנה, אתה יודע, ואני לא באמת יודע מה קורה בלב שלה. אבל אני יכול לתייג אותה בכל פוסט שאני עושה. ואני יכול, אתה יודע, לשלוח לה הודעות טקסט ולהודיע ​​לה, כמו, 'אם אי פעם תצטרך מישהו שידבר איתך, אתה יודע, פשוט בוא אליי הביתה. אני אכין תה, אני אכין קפה, ואנחנו יכולים פשוט לשבת, ואתה יכול לבכות, ואתה יכול להיות פתוח ופגיע, ובעצם אתה יכול להגיד לי את הרגשות שלך'. … פשוט אין לי דרך להשיג אותה."

באשר לחוסר היכולת שלה ליצור קשר עם אנה, טוענת איימי, "אני חושבת שהם בהחלט לקחו כמה גבולות בטלפון שלה… אני לא יודעת אם [messages are] למעשה לעבור, אין לי מושג, אבל זה מה ש-IBLP עושה."

ידועה בתור בת משפחת דוגר הבוטה, איימי לא התאפקה בתקיפה של משרד עקרונות החיים הבסיסיים של המכון של המשפחה. ביום ראשון, 15 במאי, היא תייגה את IBLP כ"כת" בפוסט בטוויטר.

בדצמבר 2021, ג'וש נמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים. הוא נמצא כעת במעצר בפייטוויל, ארקנסו, כשהוא ממתין לדיון בגזר הדין, אשר אמור ליום רביעי, 25 במאי, בשעה 9:30 בבוקר.

"את לא חייבת להיות לכודה, את לא לכודה", אומרת איימי כשנשאלת מה הייתה אומרת לאנה אם תוכל ליצור איתה קשר. "זה רק פחד, זה פשוט ממש פחד ממה לעשות הלאה, אתה יודע? ולעזאזל, אני מתכוון, יש לנו כאן מקום לשבעה ילדים אם נצטרך".

קישור מקור